Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Захист дисертації на здобуття ступеня PhD

У ДДМУ відбувся розгляд дисертації здобувачки ступеня доктора філософії, аспірантки кафедри анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії Дніпровського державного медичного університету Шевченко Олени Сергіївни.

Детальніше...  

Результати випускних іспитів 2024 року

У 2024 році в ДДМУ завершують 276 вітчизняних здобувачів освіти. Усі вони мали пройти державну атестацію, яка складається з двох етапів.

Детальніше...  

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

Відбувся розгляд дисертації здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії ДДМУ Грузд Владислави Володимирівни на тему: «Особливості структурної організації яєчок щурів за умов хронічного впливу хлориду кадмію та корекції сукцинатами заліза і цинку (анатомо-експериментальне дослідження)», галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 222 «Медицина».

Детальніше...  

Триває навчання за Програмою підготовки польових епідеміологів EESC FETP-I

З 3 по 8 червня 2024 року аспірантка 1 року очної денної форми навчання кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я ДДМУ Любов Кротова взяла участь у 3-ому семінарі резидентів третьої когорти Програми підготовки польових епідеміологів проміжного рівня у Східній Європі та регіоні Південного Кавказу (EESC FETP-I). Захід пройшов у м. Єреван, Вірменія.

Детальніше...  

День лікаря-інтерна у ДДМУ. Єднання поколінь у захопленні наукою

12 червня кафедра шкірних та венеричних хвороб ДДМУ гостинно розчинила двері для фахівців та шанувальників цієї галузі медицини на  День лікаря-інтерна. Захід, який пройшов у форматі Дня відкритих дверей кафедри шкірних та венеричних хвороб (завідувачка – професор Т.В. Святенко),  відбувся в стінах історичного музею університету й об'єднав представників різних поколінь.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482