Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Розвиваємо співпрацю з литовськими партнерами у галузі реабілітації та реінтеграції постраждалих від війни

У липні 2024 року в рамках програми «Реабілітація і реінтеграція поранених та постраждалих від війни в Україні», у м Львові відбулася зустріч делегації Дніпровського державного медичного університету, у складі завідувача кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології професора Олега Неханевича та асистентів кафедри Володимира Васильченка та Ольги Соміло з групою експертів CPVA (Centrine projektu valdymo agentura, Литва).

Детальніше...  

ДДМУ вітає з ювілеєм професора І.В. Корпусенка

21 липня 2024 року святкує свій ювілей завідувач кафедри загальної хірургії, хірургії №3, ортопедії і травматології ФПО, професор Ігор Васильович Корпусенко.

Детальніше...  

Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

У ДДМУ відбувся захист дисертації здобувачки ступеня доктора філософії, асистентки кафедри нервових хвороб та нейрохірургії ФПО Дніпровського державного медичного університету Казанцевої Вікторії Анатоліївни на тему: «Індивідуалізація тактики мікрохірургічного лікування в гострому періоді розриву церебральних артеріальних аневризм», галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 222 «Медицина».

Детальніше...  

Випуск лікарів-інтернів за спеціальністю «внутрішні хвороби»

2024 року інтернатуру на кафедрі внутрішньої медицини 1 Дніпровського державного медичного університету (завідувачка – професорка Людмила Конопкіна), де лікарі-інтерни опанували необхідні професійні компетентності, закінчили 54 особи. 

Детальніше...  

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

У ДДМУ відбувся розгляд дисертації здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри акушерства, гінекології та перинатології ДДМУ Ющенка Максима Ігоровича на тему: «Профілактика і прогнозування розвитку прееклампсії у жінок із ретрохоріальними гематомами», галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 222 «Медицина».

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482