Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

16 квітня 2024 року на базі кафедри фармакології ДДМУ відбулась предметна олімпіада

В олімпіаді з фармакології взяли участь 58 студентів 3 курсу.

Детальніше...  

ДДМУ взяв участь у зустрічі робочої групи проєкту 4P-CAN в рамках програми Horizon Europe

8-9 квітня 2024 року у м. Брюсселі (Бельгія) відбувся ряд зустрічей, присвячених виконанню грантового проєкту Personalized CANcer Primary Prevention research through Citizen Participation and digitally enabled social innovation (4P-CAN) в рамках програми Horizon Europe /Горизонт Європа, в яких взяли участь представники 17 організацій з 11 країн світу.

Детальніше...  

Академічна мобільність розширює освітні горизонти

Здобувач вищої освіти 2 курсу навчання Національного фармацевтичного університету (м. Харків) за спеціальністю 226 «Фармація. Промислова фармація», ОП «Клінічна фармація» Єгор Чуфицький пройшов навчання за програмою внутрішньої мобільності на кафедрі загальної та клінічної фармації Дніпровського державного медичного університету і поділився своїми враженнями та думками:

Детальніше...  

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

У ДДМУ відбувся захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри патологічної анатомії, судової медицини та патологічної фізіології ДДМУ Корзаченка Максима Анатолійовича на тему: «Морфологічні характеристики печінки щурів після впливу повітряної ударної хвилі».

Детальніше...  

Підсумки олімпіади з внутрішньої медицини

11 квітня 2024 року на кафедрі внутрішньої медицини 1 відбувся І тур олімпіади з дисципліни «внутрішня медицина». У конкурсі взяли участь 33 здобувачі освіти 4-го року навчання.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482