Меню
  • students DSMU

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Науково-практична конференція «Організація амбулаторної та стаціонарної психіатричної допомоги під час війни»

26 – 27 січня 2023 року співробітники кафедри психіатрії, наркології і медичної психології ДДМУ взяли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Організація амбулаторної та стаціонарної психіатричної допомоги під час війни», присвяченої 125-річчю Дніпропетровської багатопрофільної клінічної лікарні з надання психіатричної допомоги.

Детальніше...  

Медична освіта без кордонів: лекція від професора з Індії

З метою реалізації міжнародних освітніх проєктів для іноземних студентів 3 – 6-го курсів за сприяння кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб та клінічної імунології ДДМУ організована лекція на тему «Надання первинної допомоги при травмах в умовах бойових дій».

Детальніше...  

Освітні тренінги для лікарів-інтернів

У грудні 2022 та січні 2023 року на кафедрі психіатрії, наркології і медичної психології ДДМУ відбулися чергові освітні тренінги з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях «Агресія» та «Істерика».

Детальніше...  

В якісній освіті наш внесок у перемогу

Навчальний процес ДДМУ у 2022 – 2023 рр. через воєнні дії, що точаться в Україні, зазнав значних коректив. Була змінена форма навчання на змішану, перенесені терміни складання ЄДКІ.

Детальніше...  

Світлої пам’яті вченого і педагога

27 січня 2023 р. на 77 році пішов з життя ветеран праці доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії медичної та фармацевтичної хімії Олександр Захарович Бразалук.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482