Меню
  • students-april

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Викладачі клінічних кафедр ДДМУ стали учасниками нового проєкту для України з навчання медичної англійської мови за методикою університету Сассексу (Велика Британія)

Англійська мова для медичних працівників – не найлегша для вивчення й іноді створює труднощі навіть для її носіїв. Однак кафедра мовної підготовки пропонує рішення - English for Doctors Advanced Communication Skills, ефективний докладний курс медичної англійської мови, розроблений за принципом стандартної освітньої програми Великої Британії, який охоплює різні предмети англійської для медичних працівників.

Детальніше...  

Англомовні іноземні випускники міжнародного факультету ДДМУ склали іспит ОСКІ

5 червня 2023 року в англомовних іноземних випускників міжнародного факультету ДДМУ освітньої програми (ОП) «Медицина» завершився об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит (ОСКІ), який є одним із компонентів II етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).

Детальніше...  

Співпраця з кращою лікарнею з надання реабілітаційної допомоги

Міська клінічна лікарня № 4 міста Дніпра (генеральний директор Наталія Бут) протягом багатьох десятиліть є клінічною базою Дніпровського державного медичного університету.

Детальніше...  

На спільному засіданні СНГ студенти розглядали наслідки стресових ситуацій

З початку повномасштабного вторгнення рф чи не кожен українець зазнав неминучого впливу війни на психологічне здоров'я. Відомо, що психосоціальні чинники можуть безпосередньо спричинити гострі патофізіологічні зміни не лише з боку психіки, а й призвести до розвитку соматичної патології або погіршити стан хворого.

Детальніше...  

Вручення відзнак молодим науковцям області з нагоди Дня науки

25 травня 2023 року, відбулось урочисте вручення відзнак від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. На захід були запрошені представники закладів вищої освіти та голів Рад молодих вчених Дніпропетровської області.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482