Меню
  • header08

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Вийшов друком черговий номер газети «Пульс»

Вересневий випуск присвячений початку нового навчального року. На сторінках газети – привітання ректора університету, актова промова з нагоди 107-ї річниці університету, матеріали про зустріч випускників минулих років та багато іншого.

Детальніше...  

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

День захисників і захисниць України — державне свято, що відзначається відтепер 1 жовтня. Сьогодні Україна вшановує своїх оборонців і згадує тих, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок.

Детальніше...  

Науково-практична конференція «ДніпроПрофі» – вирішення проблеми професійних захворювань

Нещодавно відбулася вже традиційна щорічна науково-практична конференція «ДніпроПрофі. Мультимодальний підхід до профілактики, моніторингу та терапії професійних захворювань», присвячена актуальним питанням поліпшення медичного забезпечення робітників, які працюють у шкідливих та небезпечних умовах, а також питанням удосконалення системи профілактичних медичних оглядів цих робітників.

Детальніше...  

Удосконалення навичок з домедичної допомоги для викладачів університету

19 – 20 вересня 2023 року на базі Навчально-тренувального центру симуляційної медицини ДДМУ був проведений тренінг з опанування практичних навичок «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих. Домедична допомога при масивній кровотечі» для співробітників університету.

Детальніше...  

Випускники ДДМУ зустрілися в стінах рідного вишу 40 років по тому

Теплого вересневого ранку на території морфологічного корпусу ДДМУ біля пам’ятника медикам, загиблим у буремні роки Другої світової, почали збиратися поважні люди.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482