Меню
  • students-april

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Співпраця з кращою лікарнею з надання реабілітаційної допомоги

Міська клінічна лікарня № 4 міста Дніпра (генеральний директор Наталія Бут) протягом багатьох десятиліть є клінічною базою Дніпровського державного медичного університету.

Детальніше...  

На спільному засіданні СНГ студенти розглядали наслідки стресових ситуацій

З початку повномасштабного вторгнення рф чи не кожен українець зазнав неминучого впливу війни на психологічне здоров'я. Відомо, що психосоціальні чинники можуть безпосередньо спричинити гострі патофізіологічні зміни не лише з боку психіки, а й призвести до розвитку соматичної патології або погіршити стан хворого.

Детальніше...  

Вручення відзнак молодим науковцям області з нагоди Дня науки

25 травня 2023 року, відбулось урочисте вручення відзнак від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. На захід були запрошені представники закладів вищої освіти та голів Рад молодих вчених Дніпропетровської області.

Детальніше...  

Студенти 5-го курсу ДДМУ, які навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу протягом двох років, склали присягу на вірність українському народу

Вогнева підготовка, мінна безпека, розбір автомата, використання засобів індивідуального захисту – це лише мала частина навичок, яких навчають студентів на кафедрі медицини катастроф та військової медицини.

Детальніше...  

Практична підготовка для здобувачів освіти ДДМУ

Співробітники кафедри внутрішньої медицини 1 провели заняття зі здобувачами освіти четвертого року навчання в навчально-тренувальному центрі симуляційної медицини.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482