Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Випуск лікарів-інтернів за спеціальністю «внутрішні хвороби»

2024 року інтернатуру на кафедрі внутрішньої медицини 1 Дніпровського державного медичного університету (завідувачка – професорка Людмила Конопкіна), де лікарі-інтерни опанували необхідні професійні компетентності, закінчили 54 особи. 

Детальніше...  

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

У ДДМУ відбувся розгляд дисертації здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри акушерства, гінекології та перинатології ДДМУ Ющенка Максима Ігоровича на тему: «Профілактика і прогнозування розвитку прееклампсії у жінок із ретрохоріальними гематомами», галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 222 «Медицина».

Детальніше...  

На кафедрі неврології ДДМУ відбулась атестаціія лікарів-інтернів

28 червня 2024 року двадцять три лікарі-інтерни отримали омріяні сертифікати лікаря. А напередодні вони складали атестаційний іспит.

Детальніше...  

Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

У ДДМУ відбувся розгляд дисертації здобува ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДДМУ Кокашинського Віктора Олександровича на тему: «Лікування та реабілітація хворих на тривожно-депресивні розлади з порушеннями харчової поведінки», галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 222 «Медицина».

Детальніше...  

До ювілею члена-кореспондента НАН та НАМН України, доктора медичних наук, професора Людмили Василівни Новицької-Усенко

10 липня виповнюється 90 років видатному вченому, одному з засновників анестезіології та реаніматології в Україні, члену-кореспонденту НАН та НАМН України, доктору медичних наук, професору кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровського державного медичного університету, заслуженому діячу науки України, лауреату Державної премії України в галузі науки та техніки Людмилі Василівні Новицькій-Усенко.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482