Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Робимо світ чистішим. Студенти ДДМУ провели суботник на Лоцманському узвозі

Для багатьох наших студентів Лоцманський узвіз – коротка та мальовнича дорога з гуртожитку до морфологічного корпусу ДДМУ. За доброю традицією юнаки та дівчата багатьох поколінь студентів двічі на рік проводять тут «генеральне прибирання».

Детальніше...  

29 травня завершується реєстрація на ЄВІ для вступників в магістратуру за спеціальностями 227 "Терапія і реабілітація", 229 "Громадське здоров'я" та для вступу в аспірантуру

Усіх, хто ще не встиг зареєструватися, запрошуємо до приймальної комісії (просп. Д. Яворницького, 24) у вівторок та середу з 9.00 до 14.00.

Детальніше...

 

Студенти міжнародного факультету ДДМУ складають Крок 2

Цього року на міжнародному факультеті ДДМУ завершують своє 6-річне навчання за освітньо-професійною програмою «Медицина» 98 англомовних та 32 франкомовних іноземних студенти з 17 країн світу. Кожен наш випуск є унікальним, і випуск 2024 року не став винятком.

Детальніше...  

Підсумки предметної олімпіади на кафедрі шкірних та венеричних хвороб ДДМУ

20 травня на  клінічній базі ДДМУ кафедри шкірних та венеричних хвороб (завідувачка - професор Т. В. Святенко), відбувся завершальний етап олімпіади з дисципліни «шкірні та венеричні хвороби».

Детальніше...  

Зустріч з керівництвом громад Павлоградщини

23 травня 2024 р. відбулася зустріч ректора ДДМУ, академіка НАМН України професора Тетяни Перцевої з головою Павлоградської районної ради, віцепрезидентом Української асоціації районних та обласних рад Дмитром Павловим та секретарем Павлоградської міської ради Сергієм Остренком.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482