Меню
  • students DSMU

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Зустріч активістів студентського волонтерського руху з керівництвом ДДМУ з нагоди Дня студентів

Сьогодні, в складних умовах воєнного часу, наші студенти впевнено демонструють не тільки успішне навчання, а й активну громадянську позицію та справжній патріотизм.

Детальніше...  

Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

18 листопада 2022 року у Дніпровському державному медичному університеті відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Секретного Володимира Анатолійовича на тему «Ефективність фізичної терапії у хокеїстів після струсу головного мозку» з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Детальніше...  

Спільне засідання студентських наукових товариств

17 листопада 2022 р., у Міжнародний день студентів, відбулося засідання СНТ за участю кафедр патологічної анатомії, судової медицини та патологічної фізіології (в.о. завідувачки професор О. В. Пославська), пропедевтики дитячих хвороб та педіатрії 2 (завідувачка професор Л. І. Вакуленко), педіатрії 3 і неонатології (завідувачка професор Т. К. Мавропуло).

Детальніше...  

ДДМУ вітає з отриманням стипендії Кабміну України для молодих вчених

Розглянувши подання президії Національної академії наук України на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки постановила призначити 312 стипендій та продовжити виплату 6 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених з листопада 2022 року по квітень 2023 року.

Детальніше...  

95 років кафедрі медичної біології, фармакогнозії та ботаніки

Кафедра біології заснована у 1927 році. Першим її завідувачем був професор П. М. Лаховський. Тоді кафедра займала лише одну кімнату, яка була розташована на другому поверсі біологічного корпусу.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482