Меню
  • students DSMU

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

На засіданні СНТ кафедри внутрішньої медицини 1 ДДМУ розглянули методи сучасного лікування захворювань легень

На кафедрі внутрішньої медицини 1 відбулося чергове засідання наукового гуртка. Цього разу воно було присвячене клініко-діагностичному значенню спірометрії та методу дослідження дифузійної здатності легень (TLCO).

Детальніше...  

Захищаємо легені українців

15 та 16 березня 2023 року в м. Дніпрі відбулася Міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Респіраторні читання 2023», яка з 2021 року вже стала традиційною. Організатор конференції – Дніпровський державний медичний університет, голова оргкомітету – ректор ДДМУ, голова Громадської організації «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів», академік НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

Детальніше...  

До проєкту «Об’єднуємо серця з Україною» долучилися професори з Бельгії та Італії

В межах ініціативи «Об’єднуємо серця з Україною» в університеті продовжуються лекційні заняття у форматі онлайн за участю провідних викладачів європейських університетів.

Детальніше...  

Єдність поколінь – незмінний курс університету

На початку березня виповнилося 30 років від заснування жіночої ради університету та ветеранського клубу «Надія». З цієї нагоди в музеї історії ДДМУ ім. І. І. Крижанівської відбувся урочистий захід, в якому взяли участь ректор університету академік НАМН України Т. О. Перцева, голова жіночої ради Л. М. Одинцова, керівник ветеранського клубу «Надія» Л. П. Аксеніч, голова ради ветеранів Ю. П. М’ясоїд, голова профспілки В. В. Васильченко, члени ветеранських організацій.

Детальніше...  

Міністерством освіти України затверджено Порядок прийому на навчання

Міністерством освіти України затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482