Меню
  • students DSMU

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Збір коштів на потреби ЗСУ, ініційований Студрадою ДДМУ

Сьогодні на долю нашої країни випали нелегкі випробування, а отже кожен має тримати свій фронт!

Детальніше...  

У ДДМУ відбувся черговий освітній тренінговий захід з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях «Плач» та «Нервове тремтіння»

18 та 25 листопада 2022 року на кафедрі психіатрії, наркології і медичної психології ДДМУ відбулися  чергові освітні тренінги з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях «Плач» та «Нервове тремтіння». Тренінги розроблені  для лікарів-інтернів за фахом «Психіатрія» 1-го та 2-го  років навчання та лікарів-інтернів за фахом «Загальна лікарська практика - сімейна медицина».

Детальніше...  

Студенти долучаються до Всесвітнього дня боротьби з хронічним обструктивним захворюванням легень

Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) є однією з провідних причин смертності населення світу. За прогнозами, у 2030 році воно посяде третє місце в загальній структурі смертності.

Детальніше...  

Зустріч активістів студентського волонтерського руху з керівництвом ДДМУ з нагоди Дня студентів

Сьогодні, в складних умовах воєнного часу, наші студенти впевнено демонструють не тільки успішне навчання, а й активну громадянську позицію та справжній патріотизм.

Детальніше...  

Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

18 листопада 2022 року у Дніпровському державному медичному університеті відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Секретного Володимира Анатолійовича на тему «Ефективність фізичної терапії у хокеїстів після струсу головного мозку» з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482