Меню
  • header08

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Кафедра внутрішньої медицини 1 - незмінний учасник конгресу Європейського респіраторного товариства

Уже понад 20 років співробітники кафедри внутрішньої медицини 1 беруть активну участь у роботі щорічних конгресів Європейського Респіраторного Товариства (ЄРТ), і не лише як слухачі, а й доповідачі та модератори тематичних секцій.

Цього року ХХХІІІ конгрес ЄРТ проходив з 9 по 12 вересня в італійському місті Мілані. Університет представляли асистенти Наталія Костянтинівна Кравченко, Богдана Олександрівна Басіна та аспірантка кафедри Наталія Олександрівна Габшидзе – усі учениці академіка НАМН України Т. О. Перцевої, яка свого часу створила наукову школу пульмонологів Придніпров’я.

Детальніше...  

Проєкт «Єднаємо серця з Україною» в дії

З 31 серпня по 5 вересня на базі Дніпровського державного медичного університету за підтримки благодійного фонду Help Ukrainian Hospitals (президент – Владислав Дєєв, лікар-анестезіолог, університет Вісконсін-Медісон, США) відбувся навчальний захід за участю залученого професора – Рома Стівенса, доктора медичних наук, FCCM, професора анестезіології та медицини (Університет медицини Розалінди Франклін, Північний Чикаго, Іллінойс, США).

Детальніше...  

Перший міжнародний курс стажування з англійської мови для викладачів

Уперше викладачі ДДМУ отримали унікальну можливість взяти участь у міжнародному стажуванні за програмою "Безперервний професійний розвиток" (Continuing Professional Development – CPD). Ця неймовірна ініціатива дозволила викладачам підвищити свій рівень з володіння медичною англійською мовою в межах проєкту "English for Doctors: Advanced Communication Skills" від "Specialist Language Courses LTD" та "University of Sussex" (Великобританія).

Детальніше...  

До 140-річчя від дня народження професора Дмитра Оверковича Василенка (1883 – 1960 рр.)

Видатний лікар-хірург, талановитий педагог, скромна та працелюбна людина, безоглядно віддана своїй справі – все це про нього. Дмитро Оверкович Василенко народився 8 листопада 1883 року в селі Біленьке Хортицького району Запорізької області в селянській родині.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482