Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Академічна мобільність розширює освітні горизонти

Здобувач вищої освіти 2 курсу навчання Національного фармацевтичного університету (м. Харків) за спеціальністю 226 «Фармація. Промислова фармація», ОП «Клінічна фармація» Єгор Чуфицький пройшов навчання за програмою внутрішньої мобільності на кафедрі загальної та клінічної фармації Дніпровського державного медичного університету і поділився своїми враженнями та думками:

Детальніше...  

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

У ДДМУ відбувся захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри патологічної анатомії, судової медицини та патологічної фізіології ДДМУ Корзаченка Максима Анатолійовича на тему: «Морфологічні характеристики печінки щурів після впливу повітряної ударної хвилі».

Детальніше...  

Підсумки олімпіади з внутрішньої медицини

11 квітня 2024 року на кафедрі внутрішньої медицини 1 відбувся І тур олімпіади з дисципліни «внутрішня медицина». У конкурсі взяли участь 33 здобувачі освіти 4-го року навчання.

Детальніше...  

У Дніпрі пройшла щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція DniproAllergo Summit

9-10 квітня у форматі онлайн відбувся традиційний дводенний DniproAllergo Summit 2024, у якому взяли участь провідні вчені та лікарі, що є експертами у сферах алергології, імунології та пульмонології.

Детальніше...  

Професор Должанський Яків Мойсейович (1864 – 1928 рр.) До 160-річчя від дня народження

Велику роль у створенні та становленні нашого навчального закладу, а саме в організації та розвитку Катеринославських вищих жіночих курсів відіграв свого часу професор Яків Мойсейович Должанський. Згадуємо про нього з нагоди 160-ї річниці від дня народження.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482