Меню
  • ДМА

Dear students – citizens of foreign countries!
Дорогі студенти – громадяни іноземних держав!

Dnipro State Medical University continues the online educational process for foreign citizens of all forms of training.

Дніпровський державний медичний університет продовжує навчальний процес в онлайн-форматі для іноземних громадян усіх форм навчання.

More...


ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

Україна Шевченкова квітне, бо вишивана у неї душа

19 травня Україна та її прихильники у всьому світі відзначають День вишиванки.

Детальніше...  

Міжкафедральне секційне засідання студентських наукових гуртків педіатричних кафедр ДДМУ

Попри складні часи, кафедри педіатрії з радістю відгукнулися на запрошення Студентського наукового товариства та Ради молодих учених ДДМУ взяти участь у XXII науковій медичній конференції студентів та молодих вчених «Новини і перспективи медичної науки».

Детальніше...  

ХХІІ конференція студентів та молодих учених ДДМУ «Новини та перспективи медичної науки»

Міжкафедральна секція «Коронавірусна хвороба (COVID-19): від морфогенезу структур дихальної системи до віддалених клінічних наслідків»

28 квітня 2022 року відбулося засідання міжкафедральної секції у межах ХХІІ конференції студентів та молодих вчених ДДМУ «Новини та перспективи медичної науки». Воно пройшло у дистанційному форматі на платформі Google Meet і було присвячене проблематиці вірусних уражень респіраторного тракту, у тому числі, при коронавірусній хворобі (COVID-19).

Детальніше...  

Молодіжна наука – запорука невпинного розвитку медицини

Дніпровський державний медичний університет має славетні традиції розвитку молодіжної науки. Ще на початку 30-х років минулого століття у нашому закладі з’явилися перші молодіжні наукові групи та студентські гуртки, а близько 50 років тому майже 150 студентів-ентузіастів об’єдналися у Студентське наукове товариство (СНТ). Згодом була організована Рада молодих учених, яка разом з СНТ забезпечувала координацію різних напрямів діяльності науковців, участь у конференціях, олімпіадах, конкурсах.

Детальніше...  

Рання госпітальна реабілітація – виклик часу

З 28 квітня по 6 травня  2022 року співробітники кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДДМУ спільно з фахівцями Міжнародної організації «Handicap international», зокрема, сертифікованим тренером з ранньої невідкладної реабілітації Gaelle Smith (Велика Британія), провели тренінг із ранньої госпітальної реабілітації пацієнтів, що постраждали внаслідок бойових ушкоджень.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482