• ДМА

Дорогі колеги,
разом з вами ми будуємо професійну міжнародну країну
з якісною мовною підготовкою.

Цього року Центр Кембридж ДДМУ за результатами іспитів 2020-2021 став одним з трьох найбільших Центрів в Україні та отримав назву «Золотого центру 2020-2021».

62 викладачі з 28 кафедр пройшли підготовку та отримали міжнародні сертифікати від рівня А2 до В2 .

Приходячи до нас на курс, ви отримуєте найефективніші методики навчання, які пройшли випробування часом та об’єднані в єдину програму навчання університетом Кембридж. Наші викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію та проходять тренінги, що допомагає вам почати говорити англійською вже на першому занятті. Перш ніж навчати, наші викладачі проходять перекваліфікацію та отримують міжнародні сертифікати. Нас рекомендують 99% наших студентів. З нами ви не перекладаєте, а отримуєте можливості для активної практики. Ви вчитеся йти до великої мети В2, С1 маленькими, але дуже впевненими кроками за найкоротший час. З рівня А1 за 3-4 роки отримуєте рівень В2. Кожен викладач центру Кембридж несе відповідальність за кожен ваш іспит. З нами ви розвиваєте звичку використовувати англійську мову кожен день, ви починаєте мислити  англійською мовою, англійська стає невід’ємною часткою вашого життя. Ми використовуємо техніки роботи з різними видами пам’яті та мотивуємо вас протягом 9 місяців навчання.

Одна з головних причин вивчати англійську – ширші професійні перспективи. Володіння англійською мовою допоможе вам читати фахову літературу в оригіналі. Кожен професіонал має бути якнайкраще ознайомлений із найновітнішими тенденціями, ідеями, здобутками у своїй галузі. На жаль, таку інформацію у багатьох сферах, а здебільш медичну нову інформацію можна отримати тільки із англомовних джерел. Близько 85% наукових та академічних публікацій з’являються насамперед англійською мовою. Ви отримаєте прямий доступ до великої кількості книг та статей, які допоможуть вам стати першокласними фахівцями та змінити нашу країну на краще.

Ми віримо в успіх кожного з вас, працюємо на спільне благо та будуємо країну 21 століття з якісною англійською мовою. Дуже важливим моментом у нашій спільній справі є підтримка командного духу і єдності всієї дружної родини ДДМУ, бо тільки разом ми зможемо досягти більшого!

Чекаємо вас на кафедрі мовної підготовки!

Звертатися за додатковою інформацією телефоном (068) 310 00 11

Засновник Центру Кембридж