• ДМА

До уваги викладачів, науковців, студентів!

Відкрито безоплатний доступ до курсів про систему охорони здоров’я

Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» спільно з Український центр охорони здоров'я - UHC розробили онлайн-курси про систему охорони здоров’я для викладачів, науковців, студентів та всіх, хто цікавиться цією темою. Міністерство охорони здоров’я України – бенефіціар проєкту.

Наразі відкрито безоплатний доступ до двох курсів для всіх охочих: «Як працює охорона здоров'я» та  «Системи фінансування охорони здоров’я»

Як працює охорона здоров'я — >> https://cutt.ly/0YWBMyh

Рекомендовано для молодих фахівців в охороні здоров’я. В рамках курсу ви дізнаєтеся:

хто і за що відповідає у цій складній системі;

як пацієнти та медичні професіонали можуть впливати на те, щоб лікарні ставали ефективнішими;

основні завдання в охороні здоров’я органів державної влади та місцевого самоврядування;

звідки беруться гроші і як вони витрачаються в медицині;

як різні заклади охорони здоров’я поєднуються в єдину систему;

як ліки потрапляють в лікарні та аптеки;

чому та на що ми хворіємо і навіщо нам взагалі система охорони здоров’я.

Системи фінансування охорони здоров’я — >> https://cutt.ly/WIUs4F4

Рекомендовано викладачам, дослідникам та всім, хто хоче розібратися у найважливіших аспектах систем фінансування охорони здоров’я.

Курс допоможе зрозуміти й сформувати власну думку про зміни в охороні здоров’я, що тривають в Україні. Упродовж курсу ви:

дізнаєтеся, як працює система охорони здоров’я,

розберетеся з «Програмами медичних гарантій» і чому важливе універсальне покриття медичними послугами,

зрозумієте, як оперувати ключовими складовими системи фінансування охорони здоров’я,

зможете пояснити, чи впливають неформальні платежі в медичних закладах на доступність і якість медичних послуг,

почуєте, з чого почалася медична реформа в Україні від тих, хто її конструював і втілював.

Інформація та подані матеріали мають прикладний характер, а самі лектори є практиками з багаторічним досвідом роботи в системі охорони здоровʼя. Пройти курси на базі платформи онлайн-освіти Prometheus можна незалежно від вашого місця перебування, потрібен тільки інтернет.

До 31 травня 2022 року включно зареєструватися на ці онлайн-курси можна безоплатно.