Меню
  • students DSMU

ВІТАЄМО НАШИХ ЮВІЛЯРІВ

Шановні ювіляри! Прийміть щирі вітання зі знаменною датою!

Наш навчальний заклад високо цінує творчий внесок кожного в життєзабезпечення та розбудову alma mater.

Бажаємо вам непохитної віри в нашу перемогу, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, родинного тепла та радісного життя в мирній незалежній Україні!

Детальніше...

 

В якісній освіті наш внесок у перемогу

Навчальний процес ДДМУ у 2022 – 2023 рр. через воєнні дії, що точаться в Україні, зазнав значних коректив. Була змінена форма навчання на змішану, перенесені терміни складання ЄДКІ.

Детальніше...  

Світлої пам’яті вченого і педагога

27 січня 2023 р. на 77 році пішов з життя ветеран праці доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії медичної та фармацевтичної хімії Олександр Захарович Бразалук.

Детальніше...  

Конференція трудового колективу ДДМУ за підсумками роботи у 2022 році

26 січня в дистанційному форматі відбулася конференція трудового колективу ДДМУ під головуванням голови профкому співробітників доцента В. В. Васильченка.

Детальніше...  

Стажування в центрі фізичної терапії у Швейцарії

Старший викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології В. Б. Бакурідзе-Маніна проходить стажування в центрі фізичної терапії Fhysiotherapie Steinbach physio aktiv м. Бельп, Швейцарія.

Детальніше...  

Навчально-методична онлайн-конференція «Академічна доброчесність: виклики та реалії часу»

24 січня 2023 року в ДДМУ відбулася навчально-методична конференція «Академічна доброчесність: виклики та реалії часу», присвячена актуальним питанням академічної доброчесності в сучасному освітньому середовищі.

Детальніше...  
  • u-multirank-l
Служба безпеки України: цілодобовий безкоштовний телефон довіри 0-800-501-482