Меню
  • ДМА

Із зали засідання вченої ради (26.05.2022 р.)

 

26 травня 2022 року у дистанційному форматі відбулося чергове засідання вченої ради ДДМУ під головуванням академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої. На порядку денному стояло два питання.

З першого питання порядку денного «Особливості прийому здобувачів освіти у 2022 році в ДДМУ» доповідав проректор з науково-педагогічної роботи С. В. Захаров.

Детальніше...  

Історія навчально-спортивного комплексу (вул. Севастопольська 17)

Музей історії імені І. І. Крижанівської продовжує розповіді про навчальні корпуси ДДМУ. Сьогодні – про спортивний комплекс університету.

Сучасна спортивна база містить чотиризальний корпус, 25-метровий плавальний басейн, спортмайданчик відкритого типу з тенісним кортом.

Детальніше...  

Психологічна підтримка студентів під час освітнього процесу в умовах воєнного стану

Сьогодні дуже важливо дбати про своє психологічне здоров'я, щоб протистояти викликам війни. Ми всі переживаємо стрес, наслідками якого на психічному рівні можуть бути порушення концентрації уваги, пам’яті, логіки і швидкості мислення, критичного сприйняття ситуації та своїх дій.

Детальніше...  

Науковий пошук як стимул для професійного зростання

Студенти наукового товариства ДДМУ кафедри дитячої хірургії, ортопедії та травматології стали учасниками XXII наукової медичної конференції студентів та молодих вчених «Новини і перспективи медичної науки».

Детальніше...  

Вітаємо зі знаменним ювілеєм видатного нейрохірурга професора Зоріна Миколу Олександровича

Професор М. О. Зорін народився 20 травня 1952 р. у м. Дніпропетровську. Закінчив з відзнакою Дніпропетровський медичний інститут (1975). Пройшов шлях асистента, доцента, професора кафедри нервових хвороб та нейрохірургії ФПО Дніпровського державного медичного університету.

Детальніше...