• slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

У 2004 р. деканом стоматологічного факультету обрано доцента кафедри хірургічної стоматології Д. В. Чернова. В цей період була вдосконалена форма складання практично орієнтованих іспитів та розвинута система ректорського контролю з метою підвищення якості підготовки студентів до ліцензійних іспитів «Крок 2. Стоматологія».

Детальніше...

Сучасна історія факультету починається 1963 р., коли для поліпшення стоматологічної допомоги населенню у Дніпропетровському медичному інституті був відкритий стоматологічний факультет. Історичні факти свідчать, що це не перша спроба створення стоматологічного факультету в нашому виші.

Детальніше...

У лютому 1993 року на розширеному засіданні ректорату на основі листа спілки жінок України (В. В. Шевченко, М. П. Орлик) Дніпропетровської обласної жінради (Р. П. Музальова, В. В. Тальян) ректорка Л. В. Новицька-Усенко оголосила про відродження роботи жінради закладу й запропонувала обрати головою доцента Л. М. Одинцову. Члени ректорату підтримали пропозицію. Висловились Г. В. Дзяк, З. Г. Суміна (заступник голови обласної жінради). На першій зустрічі, присвяченій Міжнародному жіночому дню 8 Березня (03.03.1993) ­організовано клуб ветеранів «Надія», який очолила доцент О. О. Шляхова. Нині її очолює – Л. П. Аксеніч.

Детальніше...