Меню
  • ДМА

Науково-педагогічний трудовий колектив (Н-ПТК) «Севера» є підрозділом науково-дослідного сектору ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України». Колектив створено за Наказом ДМА №49 від 01.07.2010 р.

Керівник Н-ПТК «Севера» – Потапов Валентин Олександрович: завідувач кафедри акушерства та гінекології д. мед. н., профессор.

Н-ПТК «Севера» надає навчальні послуги у вигляді циклів тематичного удосконалення та консультацій з питань оперативної та консервативної гінекологі.

Матеріально-технічна база колективу відповідає сучасним вимогам щодо надання науково-педагогічних послуг. Н-ПТК «Севера» забезпечена сучасним обладнанням, комп’ютерною технікою. Викладання проводиться на високому технічному рівні з використанням передових навчальних технологій: мультимедійних презентацій, відеофільмів. Практичні заняття проходять безпосередньо на кафедрі та на практичних базах кафедри. Під час навчання курсанти мають можливість приймати участь в оперативних втручаннях за тематикою циклу

Назва циклів:

  • Цикл тематичного удосконалення «Сучасні методи лікування лейоміоми матки».
  • Цикл тематичного удосконалення «Реконструктивно-відновлювальна хірургія тазового дна».

Порядок оформлення на цикли тематичного удосконалення передбачає укладення договору про платне навчання з Державним закладом «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

Зарахування та навчання курсантів відбувається згідно укладеної угоди.

Після успішного закінчення курсів видається посвідчення встановленого зразка.