Меню
  • Увага
  • ДМА

Новини

«Традиції та наукові школи – це незламна сила нашого університету і, щоб употужнити цю силу, потребуємо консолідації зусиль всіх викладачів і студентів університету» – Ректор ДДМУ звернулась з привітанням до представників студентського самоврядування

Засідання Ради студентів ДДМУ

7 квітня 2021 року відбулося перше засідання Ради студентів Дніпровського державного медичного університету на чолі з новообраним головою Гребенем Максимом.

Детальніше...

Серед заходів, спрямованих на покращення  матеріально-технічної бази університету, проведення енергозберігаючих і ремонтних робіт в гуртожитках посідає вагоме місце. Тільки за минулий 2020 рік значні обсяги робіт проведені  в гуртожитках №№3, 4, 7.

Детальніше...

3 квітня 2021 року виповнюється 80 років з дня народження відомого в Україні та за її межами вченого, доктора медичних наук, професора кафедри клінічної анатомії, анатомії і оперативної хірургії, заслуженого працівника народної освіти України, академіка Української академії наук національного прогресу Топки Ельвіри Григорівни.

Детальніше...

Перше квітня свято весняного пробудження, рівнодення, молодості, сміху і гумору -  відоме у всьому світі.

Цей день не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході.

Загалом багато країн Європи і світу мають свою історичну версію виникнення цього свята.

Не виключено, що спочатку це свято відзначали на честь весняного рівнодення. Святкування цієї події обов’язково супроводжувалося веселощами, жартами і першими розіграшами.

Детальніше...

Нещодавно в статусі Дніпровського державного медичного університету відбулося чергове засідання вченої ради, на якому було розглянуто  важливі питання, пов’язані з діяльністю закладу. Вела засідання голова вченої ради, ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

Детальніше...

Шановні студенти громадяни Індії!

Адміністрація Дніпровського державного медичного університету
щиро вітає вас зі святом Холі.

Бажаємо благополуччя, стабільності і міцного здоров'я.
Нехай у вашій країні завжди панують мир,
достаток, злагода і взаєморозуміння!

Центральна виборча комісія студентів ДДМУ інформує:

25 березня 2021 року у відповідності до Закону України «Про вищу освіту» і на підставі Положення «Про вибори до органів студентського самоврядування» відбулися вибори голови Ради студентів Дніпровського державного медичного університету.

За результатами таємного голосування переможцем виборчих перегонів став студент 5 курсу І медичного факультету Гребень Максим.

Від імені ЦВК студентів ДДМУ висловлюємо щирі вітання новообраному голові Ради студентів. Бажаємо Максиму успіхів у діяльності на такій відповідальний посаді, творчої енергії та наснаги. Сподіваємося, що новий етап в історії студентського самоврядування у Дніпровському державному медичному університеті буде пов’язаний з багаточисленними науковими, навчальними та волонтерськими досягненнями.

ЦВК студентів ДДМУ