Меню
  • Увага
  • ДМА

Новини

Студентське наукове товариство кафедри гістології Дніпровського державного медичного університету – це об’єднання викладачів і студентів, яке сприяє удосконаленню професійної підготовки та виявленню обдарованої молоді.

СНТ кафедри гістології працює вже понад 40 років. Керівниками гуртка свого часу були: к.м.н. Погорєлова Л.Я., д.м.н. Гербільский Л.В., к.м.н. Потоцька О.Ю. Зараз керівником гуртка є к.б.н. Романенко Л.А.

За всю історію роботи СНТ змінювалися форми проведення засідань, теми розгляду, напрямки розробок і захисту наукових робіт. Не став винятком і 2020-2021 навчальний рік. Через складну ситуацію у світі (у зв’язку з пандемією СOVID-19) засідання СНТ з гістології було вирішено проводити у форматі online, проте, це не завадило діяльності товариства, навіть навпаки - сприяло активному вдосконаленню.

Детальніше...

18 липня пішов із життя кандидат медичних наук, доцент кафедри урології Дніпровського державного медичного університету, відповідальний за навчальний процес, керівник студентського наукового товариства кафедри Микола Миколайович Моісеєнко.

Відійшла у вічність душа Людини, життя якої було до останку віддане людям. Його внесок у практичну урологію та науку завжди у пам’яті колег та пацієнтів. Все життя він гідно ніс горде звання Лікаря, був взірцем інтелігентності, інтелектуальності, етики та честі.

Світла пам'ять про Миколу Миколайовича Моісеєнка назавжди буде збережена на кафедри урології, в колективі викладачів і студентів Дніпровського державного медичного університету.

Микола Миколайович Моісеєнко

 

На I медичному факультеті завершили своє навчання 323 випускники за спеціальністю «Лікувальна справа» та 21 випускник за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія».

Дипломи з відзнакою отримали 9 випускників:

Бондаренко Лілія (лікувальна справа),

Васюра Ірина (лікувальна справа),

Власов Ілля (лікувальна справа),

Літовченко Денис (лікувальна справа),

Охотнік Євгеній (лікувальна справа),

Іващенко Марія (лікувальна справа),

Постриган Вадим (лікувальна справа),

Старостенко Ксенія (лікувальна справа),

Коляда Ольга (фізична терапія, ерготерапія).

Детальніше...

Нещодавно відбувся другий щорічний Європейський симпозіум на тему «Бронхоектазії та хвороб легенів, спричинених нетуберкульозними мікобактеріями» у режимі онлайн.

Детальніше...

НАЗЯВО6 липня 2021 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм з числа науково-педагогічних працівників.

Заявки-анкети приймаються з 6 липня до 6 серпня 2021 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді (клікніть для переходу).

Детальніше...

Дніпровський державний медичний університет з червня 2021 року розпочинає плідну співпрацю з Альянсом університетів Шовкового шляху (Китай). Це відкриє доступ для наших студентів і викладачів до віртуальних літніх курсів UASR 2021, які підготовлені секретаріатом Альянсу університетів Шовкового шляху.

Щоб надати високоякісні міжнародні освітні ресурси, цьогоріч понад 70 експертів з мережі UASR представлять понад 80 лекцій і занять, що охоплюють різні дисципліни з різних галузей знань, в тому числі і медицини.
Курси будуть безкоштовні для викладачів і студентів університетів-членів UASR і триватимуть з 19 до 30 липня 2021 року.

Детальніше...

Дніпровський державний медичний університет 3 липня взяв участь у міському освітньому фестивалі Dnipro education city, що відбувся в парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка і презентував усі заклади вищої освіти нашого регіону.

Майбутні студенти змогли ознайомитися з презентаційними матеріалами та інформаційними стендами нашого Університету, дізнатися більше про історію, матеріально-технічну базу, освітні програми і конкурентні переваги Дніпровського державного медичного університету, а також поспілкуватись з керівництвом закладу, досвідченими фахівцями приймальної комісії, викладачами та студентами.

Детальніше...