Меню
  • ДМА

Новини

16 вересня 2021 року відбулися Загальні збори НАМН України. За результатами таємного голосування серед чотирьох претендентів академіком НАМН України за спеціальністю терапія було обрано Перцеву Тетяну Олексіївну (сайт НАМН України)


Детальніше...

Дорогі викладачі, студенти,
аспіранти, співробітники, ветерани та випускники
Дніпровського державного медичного університету!

 

Вітаю вас із Днем народження університету - святом, яке щорічно об’єднує нас шаною до славетного минулого нашої легендарної альма-матер і спільною справою, спрямованою на розбудову університету та захист здоров’я громадян України.

 

Детальніше...


Сьогодні на базі міжкафедрального навчально-тренувального центру симуляційної медицини, за ініціативою студентів та за підтримки керівництва ДДМУ і органів управління охорони здоров’я області, відбулася  вакцинація 1-ю дозою Comirnaty (Pfizer). Студенти всіх курсів медичних та стоматологічного факультету виявили бажання вакцинуватися для запобігання розповсюдженню ковідної хвороби COVID-19. 

Детальніше...

За високу професійну майстерність, самовіддану, натхненну працю та милосердя професор кафедри професійних хвороб, клінічної імунології та клінічної фармакології Вікторія Всеволодівна Родіонова була відзначена пам’ятною медаллю «За заслуги перед містом».

Детальніше...

Перед початком нового навчального року за багаторічною традицією в медичному університеті проходить урочистий ритуал посвяти в студенти першокурсників.

Щасливу можливість отримувати вищу медичну освіту в нашому університеті отримали 391 громадяни України за бюджетною і контрактною формою навчання.

Урочистості відбулися 31 серпня в приміщенні музеї історії Університету. Захід проводився з дотриманням вимог карантинних обмежень і використання захисних масок, дотримання дистанції і і малими групами, які запрошувалися в аудиторію.

Набір 2021-2022 навчального року видався успішним та за напрямом медицина контингент складає 275 осіб, стоматологія – 33; фармація – 42, фізична реабілітація і ерготерапія - 41 особа.

Знаковою особливістю 2021-2022 навчального року є те, що університет як один із найстаріших навчальних закладів України і в цьому році відзначає свою 105-річницю з дня заснування.

Музей історії ДДМУ радо зустрічав молоде поповнення до студентської родини навчального закладу.

Теплими привітаннями до першокурсників звернулася ректор, член кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

Детальніше...

30 серпня поточного року в нашому університеті відбулася традиційна серпнева нарада. Розпочалася вона з приємної події – ректор закладу член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева вручила дипломи професорів,  доцентів та докторів філософії низці  співробітників кафедр, а також щиро привітала їх із цим вагомим здобутком у професійному житті.

Учасники наради вшанували світлу пам'ять викладачів і співробітників, які пішли з життя. На жаль, цьогоріч їх аж 21 особа.

Далі до уваги учасників наради був представлений звіт Тетяни Олексіївни про підсумки діяльності нашого університету протягом минулого навчального року та перспективи подальшого розвитку у новому 2021-2022 навчальному році. Зокрема, серед здобутків вона вказала на зміну типу та перейменування закладу на Дніпровський державний медичний університет, успішне проведення акредитації освітньо-наукових програм, створення нового англомовного сайту studu.dmu.edu.ua, оновлення паперової версії журналу «Медичні перспективи» та включення його до міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

Детальніше...

31 серпня виповнюється 85 років ветерану праці, доценту кафедри офтальмології, лікарю-офтальмологу вищої категорії, голові жіночої ради ДДМУ Одинцовій Людмилі Михайлівні.

Людмила Михайлівна у 1960 р. закінчила з відзнакою Дніпропетровський медичний інститут. У 1962 році  була обрана за конкурсом до клінічної ординатури з терапії у НДІ експертизи працездатності інвалідів (ДІВЕПІН).

Детальніше...