Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

Новини

2024 року інтернатуру на кафедрі внутрішньої медицини 1 Дніпровського державного медичного університету (завідувачка – професорка Людмила Конопкіна), де лікарі-інтерни опанували необхідні професійні компетентності, закінчили 54 особи. 

Детальніше...

У ДДМУ відбувся розгляд дисертації здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри акушерства, гінекології та перинатології ДДМУ Ющенка Максима Ігоровича на тему: «Профілактика і прогнозування розвитку прееклампсії у жінок із ретрохоріальними гематомами», галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 222 «Медицина».

Детальніше...

28 червня 2024 року двадцять три лікарі-інтерни отримали омріяні сертифікати лікаря. А напередодні вони складали атестаційний іспит.

Детальніше...

У ДДМУ відбувся розгляд дисертації здобува ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ДДМУ Кокашинського Віктора Олександровича на тему: «Лікування та реабілітація хворих на тривожно-депресивні розлади з порушеннями харчової поведінки», галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 222 «Медицина».

Детальніше...

10 липня виповнюється 90 років видатному вченому, одному з засновників анестезіології та реаніматології в Україні, члену-кореспонденту НАН та НАМН України, доктору медичних наук, професору кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровського державного медичного університету, заслуженому діячу науки України, лауреату Державної премії України в галузі науки та техніки Людмилі Василівні Новицькій-Усенко.

Детальніше...

Про це кореспонденту газети «Наше місто» Юліанні Кокошко розповіла професор Людмила Василівна Новицька-Усенко — член-кореспондент НАН України та член-кореспондент НАМН України, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДДМУ.

Детальніше...