Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

Новини

Для багатьох наших студентів Лоцманський узвіз – коротка та мальовнича дорога з гуртожитку до морфологічного корпусу ДДМУ. За доброю традицією юнаки та дівчата багатьох поколінь студентів двічі на рік проводять тут «генеральне прибирання».

Детальніше...

Цього року на міжнародному факультеті ДДМУ завершують своє 6-річне навчання за освітньо-професійною програмою «Медицина» 98 англомовних та 32 франкомовних іноземних студенти з 17 країн світу. Кожен наш випуск є унікальним, і випуск 2024 року не став винятком.

Детальніше...

20 травня на  клінічній базі ДДМУ кафедри шкірних та венеричних хвороб (завідувачка - професор Т. В. Святенко), відбувся завершальний етап олімпіади з дисципліни «шкірні та венеричні хвороби».

Детальніше...

23 травня 2024 р. відбулася зустріч ректора ДДМУ, академіка НАМН України професора Тетяни Перцевої з головою Павлоградської районної ради, віцепрезидентом Української асоціації районних та обласних рад Дмитром Павловим та секретарем Павлоградської міської ради Сергієм Остренком.

Детальніше...

22 травня відбулося чергове засідання вченої ради під головуванням ректора, академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої. 

Детальніше...

Для підготовки студентів до підсумкової атестації на кафедрі терапевтичної стоматології та стоматології ФПО (завідувач кафедри – професор А. В. Самойленко) застосовуються різноманітні педагогічні методи, які допомагають максимально наблизити студентів до справжньої клінічної ситуації та її вирішення.

Детальніше...