Меню
  • ДМА

Новини

 

26 травня 2022 року у дистанційному форматі відбулося чергове засідання вченої ради ДДМУ під головуванням академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої. На порядку денному стояло два питання.

З першого питання порядку денного «Особливості прийому здобувачів освіти у 2022 році в ДДМУ» доповідав проректор з науково-педагогічної роботи С. В. Захаров.

Детальніше...

Студенти наукового товариства ДДМУ кафедри дитячої хірургії, ортопедії та травматології стали учасниками XXII наукової медичної конференції студентів та молодих вчених «Новини і перспективи медичної науки».

Детальніше...

Професор М. О. Зорін народився 20 травня 1952 р. у м. Дніпропетровську. Закінчив з відзнакою Дніпропетровський медичний інститут (1975). Пройшов шлях асистента, доцента, професора кафедри нервових хвороб та нейрохірургії ФПО Дніпровського державного медичного університету.

Детальніше...

19 травня Україна та її прихильники у всьому світі відзначають День вишиванки.

Детальніше...

Попри складні часи, кафедри педіатрії з радістю відгукнулися на запрошення Студентського наукового товариства та Ради молодих учених ДДМУ взяти участь у XXII науковій медичній конференції студентів та молодих вчених «Новини і перспективи медичної науки».

Детальніше...

Міжкафедральна секція «Коронавірусна хвороба (COVID-19): від морфогенезу структур дихальної системи до віддалених клінічних наслідків»

28 квітня 2022 року відбулося засідання міжкафедральної секції у межах ХХІІ конференції студентів та молодих вчених ДДМУ «Новини та перспективи медичної науки». Воно пройшло у дистанційному форматі на платформі Google Meet і було присвячене проблематиці вірусних уражень респіраторного тракту, у тому числі, при коронавірусній хворобі (COVID-19).

Детальніше...