Меню
  • Students

Новини

9 серпня у Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні була започаткована та вперше проведена урочиста церемонія для молодих лікарів, які починають повноцінну самостійну роботу як лікарі-спеціалісти після закінчення інтернатури.

Лікарня прийняла у свою родину 25 випускників ДДМУ.

Детальніше...

Професійне свято – Міжнародний день офтальмології відзначають з 2004 року. Датою проведення стало 8 серпня – день народження знаменитого хірурга-офтальмолога Святослава Федорова. Відзначення Дня офтальмології присвячене питанням збереження та відновлення зору. Ініціатива проведення «Міжнародного дня офтальмології» знайшла підтримку в США, Греції, Угорщини, Італії, Венесуели, Чехії та інших країнах.

Детальніше...

Україна має тисячолітню традицію державотворення, яка сягає коріннями часів заснування міста Києва. І хоча під впливом зовнішніх та внутрішніх чинників українські території неодноразово потрапляли під владу держав-завойовниць, українці ніколи не припиняли боротьбу за національне відродження. Борці за незалежність України відстоювали ідею державності в різні історичні епохи.

Детальніше...

У липні побачив світ ілюстрований навчальний посібник за авторством Г.В. Дзяка, Т.О. Перцевої, Т.Л. Васильєвої, Т.А. Хомазюк «Витоки і традиції мистецтва лікування в пазлах всесвітньої історії: від давнини до середньовіччя».

Детальніше...

Елеонора Миколаївна Білецька – висококваліфікований педагог та талановитий науковець-дослідник, один із провідних гігієністів нашої країни. Уся біографія Елеонори Миколаївни пов'язана з Дніпровським державним медичним університетом.

Детальніше...

В. о. ректора ДДМУ, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Тетяна Перцева в інтерв’ю 11 каналу розповіла про особливості цьогорічного вступу до вищих навчальних медичних закладів. Вона відповіла на актуальні питання стосовно вступної кампанії в умовах воєнного стану.

Детальніше...