Меню
  • students DSMU

Новини

На кафедрі внутрішньої медицини 1 відбулося чергове засідання наукового гуртка. Цього разу воно було присвячене клініко-діагностичному значенню спірометрії та методу дослідження дифузійної здатності легень (TLCO).

Детальніше...

15 та 16 березня 2023 року в м. Дніпрі відбулася Міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Респіраторні читання 2023», яка з 2021 року вже стала традиційною. Організатор конференції – Дніпровський державний медичний університет, голова оргкомітету – ректор ДДМУ, голова Громадської організації «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів», академік НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

Детальніше...

В межах ініціативи «Об’єднуємо серця з Україною» в університеті продовжуються лекційні заняття у форматі онлайн за участю провідних викладачів європейських університетів.

Детальніше...

На початку березня виповнилося 30 років від заснування жіночої ради університету та ветеранського клубу «Надія». З цієї нагоди в музеї історії ДДМУ ім. І. І. Крижанівської відбувся урочистий захід, в якому взяли участь ректор університету академік НАМН України Т. О. Перцева, голова жіночої ради Л. М. Одинцова, керівник ветеранського клубу «Надія» Л. П. Аксеніч, голова ради ветеранів Ю. П. М’ясоїд, голова профспілки В. В. Васильченко, члени ветеранських організацій.

Детальніше...

Університет послідовно нарощує співпрацю з освітніми закладами країн світу. У ДДМУ успішно реалізуються проєкти представлення онлайн-лекцій відомих фахівців дружніх університетів. Під гаслом «Об’єднуємо серця з Україною» проводяться лекційні дні для здобувачів освіти.

Детальніше...

До 95-річчя полковник медичної служби В. А. Ажубаліса

8 березня 2023 року відзначає 95-річний ювілей ветеран праці і збройних сил полковник Володимир Адамович Ажубаліс. 

Детальніше...