З 18 по 20 вересня у м. Вільнюс (Литва) відбувся 5 симпозіум Центрально-Східної Європи з вірусних гепатитів та ВІЛ і навчальний Ліверпульський курс з взаємодії лікарських засобів при лікуванні хворих на хронічний вірусний гепатит та/або ВІЛ-інфекцію.

У заходах взяли  участь співробітники Дніпропетровської медичної академії: доц. О.П. Шевченко-Макаренко (кафедра інфекційних хвороб) та ст. викладач, доц. О.З. Фоменко  (кафедра медико-біологічної фізики та інформатики).

Результати досліджень науковців нашої академії у співпраці з іншими закладами, такими, як Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України (м. Київ), Дніпровський національний університет ім. О. Гончара (м. Дніпро), Люндський університет (Швеція), обласні та регіональні центри з профілактики та боротьби зі СНІДом  були представлені у 3 доповідях та тезах конференції (автори: проф. Л.Р. Шостакович-Корецька, доц. О.П. Шевченко-Макаренко, доц. О.З. Фоменко,  М.А. Ніколайчук зі співавторами).

Наукова зустріч дала нову можливість для спілкування з закордонними колегами та обговорення сучасних клінічних стратегій та дослідницьких завдань, що постають перед спеціалістами.