У конференції взяли  участь 246 делегатів з усіх регіонів України. Спеціально до конфереції було випущено 3-й номер Всеукраїнського журналу "УРОЛОГІЯ", в якому опубліковано 50 тез доповідей конференції.

Відкрив конференцію завідувач кафедри урології ДМА, професор В. П. Стусь. З вітальними словами також виступили головний лікар Дніпропетровської обласної клінчної лікарні ім. І.І. Мечникова, професор С. А.Риженко; проректор з наукової роботи  Дніпропетровської  медичної академії, професор В. Й. Мамчур; завідувач кафедри урології  Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, завідувач відділу запальних захворювань Інститут урології НАМН України, професор С.П.Пасечніков та заступник директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА  О.П.Григорук.

Дуже символічно, що після вітальних слів першим конференцію відкрив професор С. А. Риженко  доповіддю "Героїчна історія "КЗ Дніпропетровська обласна лікарня ім. І.І. Мечникова", а продовжив тему професор В. П. Стусь доповіддю "Історія кафедри урології ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України" (до 45-річчя з дня заснування).

За 2 дні конференції було заслухано 54 доповіді. Під час презентацій обговорювалися практично всі аспекти сучасної урології, андрології та онкоурології.

По завершенню конференції була ухвалена  резолюція та узгоджена  дата наступної конференції, яка відбудеться 22-23 жовтня 2020 року.