Вже другий рік поспіль співробітники кафедри загальної та клінічної фармації разом зі студентами-фармацевтами опікуються дітьми з обмеженими фізичними можливостями з КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» ДОР».

Так, 5 жовтня студенти-фармацевти з Марокко Маруан Єль-Жуахри, Мекайсси Мохамед, Удда Яхья, Зеккамі Ваил Аюб (ДМА) та студент-стоматолог Уссама Ель Кассемі під керівництвом подружжя волонтерів Зорянових допомогли діткам відвідати дитячу виставу у театрі «Верим», який знаходиться у Будинку дітей та юнацтва.

Окрім цього, нашим студентам пощастило потрапити на свято «День борщу», яке проходило в цьому приміщенні. Їх пригостили традиційними українськими стравами. Викладачі Будинку дітей та юнацтва ще й провели екскурсію Центром української культури. Всі отримали велике задоволення від знайомства та спілкування.