Студенти 4 курсу I міжнародного факультету та викладачі кафедри загальної та клінічної фармації відвідали фармацевтичну компанію «Здоров'я» (м. Харків), яка є одним із лідерів промислової фармації та має понад столітню історію.

Під час екскурсії наші студенти побачили технологічний процес виготовлення ліків вітчизняного виробництва. Продукція підприємства нараховує близько 500 найменувань, частина яких експортується.

В цеху готових лікарських засобів студенти мали можливість спостерігати за процесом виготовлення препарату еналаприл на таблетувальному пресі, продуктивність якого є 270 000 таблеток за годину, а також ознайомилися з роботою ампульного цеху: лінія наповнення ампул лікарським засобом та їх запайки.

На всіх етапах виробництва спостерігається високий рівень безпеки, який відповідає правилам та вимогам належної виробничої практики (GMP).