Однією з вимог Національної служби здоров’я України є наявність у фахівців з фізичної терапії та ерготерапії сучасних світових та європейських реабілітаційних компетентностей, зокрема знань та вмінь застосовувати у клініці Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я та Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я дітей і підлітків (МКФ).

З 29 вересня по 01 жовтня на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології для студентів ДЗ «ДМА», що навчаються за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» було організовано тренінг з МКФ. Для проведення заходу було запрошено Національного тренера з МКФ Гавриленко Андрія. Тренінг проходив у вигляді презентації клінічних кейсів та розборів пацієнтів. Інтерактивна форма викладання матеріалу та зміст тренінгу викликали чималий інтерес з боку наших студентів. По закінченню навчання студенти склали теоретичний та практичний залік.

Після тренінгу студенти отримали сертифікати, які дозволяють застосовувати набуті навички в клінічній практиці.