31 жовтня 2020 року Дніпропетровська медична академія прийняла участь у міжнародному заході – ювілейній науковій конференції «Медицина майбутнього», присвяченій 75-ій річниці Медичного університету м. Пловдив (Болгарія).

Під час онлайн зустрічі наших колег з ювілеєм привітала ректор, член-кореспондент НАМН України, д. мед. н., професор Перцева Тетяна Олексіївна. В рамках програми конференції нею була представлена наукова доповідь на тему “Pneumonia and COVID-19”, підготовлена і презентована сумісно з доцентом кафедри внутрішньої медицини 1, к. мед. н. Бєлослудцевою Ксенією Олегівною. У доповіді були висвітлені найсучасніші дані про патогенез та підходи до лікування пневмонії на тлі коронавірусної хвороби. Учасники конференції відзначили актуальність даної медичної проблеми, подякували за підготовлений матеріал та прийняли участь у жвавому обговоренні теми. Чекаємо на подальшу плідну співпрацю та обмін досвідом з нашими європейськими колегами!