З 5 по 8 листопада 2020р. відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Представницею від Дніпропетровської області стала переможниця ІІ етапу конкурсу (відділення хімії та біології, секція «Валеологія») студентка 1 курсу І медичного факультету ДЗ «ДМА» Кваснікова Валерія, яка представила роботу на тему «Профілактика раптових станів у школярів під час занять фізичним вихованням» (наукові керівники: завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Неханевич Олег та асистент цієї ж кафедри Манін Максим).

Цього року у зв’язку із встановленням карантину та запровадженням посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19 захід вперше за всю історію був проведений у режимі онлайн. Конкурс проводився у три етапи: І етап – міський, II етап – обласний та III етап – Всеукраїнський (фінальний). Також цього року програмою конкурсу було передбачено постерний захист і наукову конференцію, що дало змогу всім учасникам продемонструвати свої комунікативні навички.

За результатами конкурсу Кваснікова Валерія посіла перше місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших наукових та навчальних досягнень!