Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

З 2014 року проводиться багатовимірне ранжування університетів з усього світу, що орієнтоване на користувачів, яке узагальнюється в рейтингу U-Multirank. Це рейтингування проводиться під егідою Європейської Комісії консорціумом європейських дослідницьких центрів: Центром політичних досліджень вищої освіти (м. Енсхеде, Нідерланди), Центром розвитку вищої освіти (Німеччина), Центром досліджень науки і технологій (Нідерланди), Фондом знань і розвитку (Іспанія). Основною метою рейтингу U-Multirank є формування об’єктивного уявлення про різні сфери діяльності університетів.

U-Multirank оцінює діяльність ЗВО у різних сферах діяльності. Інформація про заклади вищої освіти у 2020 році представлена за п’ятьма категоріями: навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна орієнтація та регіональна співпраця.

Згідно рейтингу U-Multirank за 2020 рік ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ УВІЙШЛА ДО ТОП-25 УНІВЕРСИТЕТІВ СВІТУ. Досягти цього нам допомогли публікації наших науковців, включаючи статті у базі Web of Science Core Collection, та інші дослідницькі наробки, а також співпраця з іноземними партнерами-вченими, колаборації з індустріальними та регіональними партнерами.

Так, у категорії «ТОП-25 Університетів світу за рівнем колаборації з індустріальними партнерами» ДМА посіла 1 місце, а у «ТОП-25 Університетів світу за рівнем публікаційної колаборації з міжнародними партнерами»  - 10 місце.

Вітаємо всіх співробітників академії з блискучим визнанням результатів нашої роботи!

Ознайомитися із рейтингом U-Multirank-2020 можна за посиланням: https://www.umultirank.org/university-rankings/top-performing-universities/2020