16 грудня 2020 року відбулося онлайн-засідання студентського наукового товариства кафедри гістології. На нього була запрошена доктор медичних наук, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб Святенко Тетяна Вікторівна.

Представлені були такі доповіді: “Псоріаз - це вирок чи спосіб життя?” Довгаль Олександри (2 курс), «Найпоширеніші хвороби шлунково-кишкового тракту» Овчаренко Катерини (2 курс) та «Епіфіз, його роль у циркадних ритмах, зв'язок з шизофренією, статевим розвитком і містикою” Полякової Ольги (2 курс).

Професор Святенко Тетяна Вікторівна розповіла про властивості різних видів псоріазу, особливості клінічної картини і лікування цього захворювання та наголосила на важливості залучення студентів до поглибленого вивчення гістології, що у майбутньому сприятиме їхньому професійному розвитку.

На відеоконференції було 55 учасників, серед яких студенти 2-6 курсів. У жвавій дружній атмосфері студенти разом з викладачами обговорювали не лише теоретичні, а й практичні аспекти згаданих тем. Учасники залишили багато вдячних відгуків та пообіцяли з радістю долучитися до наступних засідань.

Фрагменти з презентацій студентів: