Медична академія всі роки свого існування бере активну участь в організації допомоги дітям. За традицією до Дня святого Миколая та Нового Року студенти разом з викладачами академії готують святкові вистави для малюків, які знаходяться на лікуванні в обласній дитячій лікарні.

Снігуронька та Миколай привітали пацієнтів відділення травматології та урології з нефрологічними ліжками. Особлива увага у цих відділеннях приділялась дітям у важких станах, малюкам з інвалідністю та тим, хто знаходяться під опікою. Всі діти отримали книжки та солодкі подарунки.

Також завідувач кафедри дитячої хірургії, ортопедії та травматології професор В.А. Дігтяр, викладачі, доцент М.О. Камінська, асистенти О.Г. Садовенко та О.А. Галаганов і інтерни Н.Ф.Грицай та А.С. Ольшанська привітали зі святами дітей онкогематологічного центру, де лікуються хворі з важкою гематологічною та онкологічною патологією.

Немає нічого кращого за те, коли бачиш радість у дитячих очах. Діти та їх батьки отримали незабутні емоції. Підняти настрій пацієнтам напередодні свят дуже важливо!