17 грудня 2020 відбулося сумісне онлайн-засідання студентських наукових товариств за типом науково-навчальної конференції чотирьох кафедр: патологічної анатомії і судової медицини, педіатрії 2, педіатрії 3 та неонатології, патологічної фізіології. Головним організатором засідання була доцент кафедри патологічної анатомії А. С. Короленко.

У засіданні взяли участь близько 50 учасників. Воно було присвячене етіології, патогенезу, морфології, клініці, діагностиці та лікуванню деяких нозологічних форм моногенних хвороб. Представили 8 студентських доповідей, які були виконані під керівництвом доцента, кандидата медичних наук А. С. Короленко, доктора мед.наук, доцента Л. І. Вакуленко, д.мед.н., професора В. В. Колдунова, к.мед.н., асистента А. В. Різник, д.мед.н., професора Т. К. Мавропуло.

Студенти та інтерни продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки. Вони не тільки добре підготували презентації, а й глибоко вивчили висвітлювану проблему, вільно володіли матеріалом. Доповідачі і слухачі отримали нові знання та гарні враження від засідання.

Усі учасники одностайно відзначили, що такий формат є дуже корисним для студентів. Він дає можливість повністю розкрити проблему, відновити та поглибити знання, розширити медичний світогляд та розвинути хист до наукової роботи.