У цьому році на І міжнародний факультет медичної академії було зараховано 112 іноземних студентів. Серед них 96 за спеціальністю Фармація та 16 за спеціальністю медицина (україномовна форма). Це студенти з таких країн: Марокко, Туніс, Алжир, Турція, Франція. А також у цьому році набрали студентів з двох нових країн: Конго та Узбекістану.

Після введення обмежень залишилась аудиторно-дистанційна форма навчання. Є деякі предмети, які необхідно відвідувати у академії, бо для першого курсу це дуже важливо. Зі студентами проводяться консультації щодо адаптації та старостати, всі бажаючі отримали можливість проживання в гуртожитках академії. Першокурсникам видали пам’ятки на французькій мові, бо більшість студентів з базовою освітою на французькій мові.

Для ефективного інформування також використовується канал у Viber та сторінки у Facebook та Instagram, де інформація подається на українській та французькій мовах. Там є публікації про активність студентів під час навчального процесу, а також про Covid-19 та його профілактику. Зараз на сторінці у Facebook “І міжнародний факультет” більше 3000 друзів та це істотно впливає на розвиток інформаційного простору на факультеті.