Напередодні новорічних днів на кафедрі внутрішньої медицини 1 (зав. кафедри Л. І. Конопкіна) відбулося святкове засідання студентського наукового гуртка. Вже другий рік поспіль грудневе засідання проводиться в форматі вікторини «Що? Де? Коли?», присвяченій питанням внутрішньої медицини.

У 2020 році вікторина відбулася у онлайн-режимі: за допомогою платформи Google Meet були створені індивідуальні кімнати для кожної команди, де відбувалося обговорення питань.

Цього року у грі взяли участь студенти 4, 5 і 6 курсів медичної академії. Задані питання стосувалися терапевтичної тематики, цікавих фактів з історії медицини, та, звісно, у святкові дні не обійшлося без новорічних запитань. Команди, які брали участь, отримали неабияке задоволення від вікторини, адже мали змогу перевірити свої знання, дізнатися про нові для себе факти та просто захопитися атмосферою гри. До того ж всі учасники отримали солодкі подарунки та висловили надію, що проведення кафедрою святкових студентських вікторин напередодні Нового року стане традицією.