Нещодавно відбулося онлайн-засідання СНТ кафедри соціальної медицини, громадського здоров'я та управління охороною здоров`я, у якому взяв участь 41 студент 4-6 курсів.

На засіданні було представлено студентські доповіді на важливі та актуальні теми в сфері медицини та громадського здоров’я. Велике зацікавлення викликали доповіді Сімон Кирила (I медичний факультет, 6 курс) щодо практики та перспектив застосування телемедичних технологій, Кротової Любові (I медичний факультет, 5 курс) щодо результатів власного дослідження оцінки якості життя студентів-медиків. Про глобальні ініціативи ВООЗ у сфері громадського здоров'я розповіли Катерина Пономаренко, Бондаренко Лілія та Забігайло Анна (I медичний факультет, 6 курс).

Студенти добре підготували презентації, вільно володіли матеріалом та відповідали на порушені питання. Учасники засідання отримали корисні посилання на додаткові матеріали та ідеї для подальших наукових робіт та досліджень, що дозволить більш детально розкрити відповідні проблеми, поглибити знання та сприятиме науково-професійній орієнтації.