Знаменною і довгоочікуваною подією в стрімкому розвитку навчальної бази академії в 2020-2021 навчальному році стало введення до ладу центру мовної підготовки.

Побудований за сучасними вимогами центр представлений 12 чудовими аудиторіями, кабінетами викладачів і допоміжними приміщеннями. Він радісно зустрічає слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян - вітчизняних та іноземних студентів.

Кафедрою мовної підготовки сформована потужна навчально-методична база, видані власні підручники. Новорічним подарунком для центру стало забезпечення кожної аудиторії сучасними Smart-телевізорами.

Інтенсивно ведеться напрацювання інтерактивних програм з української та інших мов. Академія набуває привабливості для країн світу якісним наданням освітніх послуг та оновленням баз навчального процесу.