28 січня 2021 року відбулося планове засідання вченої ради ДЗ «ДМА». Засідання проходило під головуванням ректора академії члена-кореспондента НАМН України, професора Тетяни Олексіївни Перцевої.

Першим питанням порядку денного була доповідь помічника з виховної роботи І проректора доцента Оксани Володимирівни Добридень про проведення гуманістичного виховання студентів в 2019-2020 навчальному році. Про стан підготовки до проведення акредитації ОП та ОНП в 2021 році доповів проректор з науково-педагогічної роботи доцент Сергій В’ячеславович Захаров.

Наступним питанням було затвердження іменних стипендіатів на другий семестр 2020-2021 навчального року.

Розглянуто конкурсні справи, а після перерви проведено таємне голосування членів ради щодо конкурсних обрань з дотриманням вимог карантинних обмежень. За результатами голосування проведено обрання завідувача відділом аспірантури професора Ольги Володимирівни Макаренко, директора медичного центру академії Сергія Володимировича Ширінкина, присвоєні вчені звання доцента п’ятьом викладачам, обрані за конкурсом 10 професорів і 12 доцентів.

Професор Т. О. Перцева тепло привітала всіх новообраних і висловила особливу вдячність керівникам кафедр, які плідно працювали протягом попередніх обрань, гідно передали керівництво кафедр учням і продовжують славетні традиції науково-педагогічної школи академії.

Вчена рада також розглянула та затвердила 10 підручників та посібників, підготовлених колективами кафедр, чергові випуски номерів журналів та провела обговорення поточних питань життя навчального закладу.