Новий 2021 рік на кафедрі біохімії та медичної хімії розпочався із значної події - випуску довгоочікуваного підручника «Хімія для підготовчих відділень». Автори підручника – співробітники кафедри: к.т.н. Слободнюк Р. Є, д.б.н. Маслак Г. С., Цокур Н. І., Долгіх Г. В., видавництво «ОЛДІ – ПЛЮС», місто Херсон.

Підручник призначено для здобувачів освіти підготовчого відділення, абітурієнтів для підготовки до ЗНО, слухачів підготовчих курсів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів перших курсів.

Випуск підручника став своєчасною подією для освітнього простору, адже дозволяє охопити весь необхідний теоретичний матеріал, опанувати методику розв’язування задач, зробити перевірку своїх знань, вмінь та навичок за допомогою тестів, тренувальних вправ та задач.