Підготовка науково-педагогічних кадрів – пріоритет нашої академії.

Вітаємо доцента кафедри патологічної анатомії та судової медицини О. В. Пославську з успішним захистом дисертаційної роботи на тему: «Діагностика анапластичних пухлин та пухлин без встановленої первинної локалізації: імуноморфологічні аспекти».

Науковий консультант - перший проректор ДЗ "ДМА" , доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, І. С. Шпонька.

Захист відбувся у спеціалізованій вченій раді на базі Запорізького державного медичного університету. За результатами захисту О. В. Пославській було присуджено науковий ступінь доктора медичних наук.

На кафедрі патологічної анатомії і судової медицини системно проводяться наукові дослідження, які мають визнання в Україні і за ії межами.