Нещодавно у режимі відеоконференції відбулося чергове засідання студентського наукового товариства кафедри гістології.

На засідання були запрошені декан першого медичного факультету, доктор медичних наук, професор Сілкіна Юлія Валеріївна та завідувач кафедри гістології, доктор медичних наук, професор Твердохліб Ігор Володимирович. Засідання СНТ відвідало 55 осіб, зокрема студенти 1-4 курсів.

На засіданні було представлено 2 доповіді, які розкрили широкі аспекти цитології й ембріології:

• «Клітина - основа життя. Неймовірні відкриття і факти, які в майбутньому допоможуть лікарям» (доповідач: Овчаренко Катерина, 5-Б група, 2 курс).
  • «Вплив алкоголізму, інфекційних захворювань і лікарських препаратів на ембріогенез людини» (доповідачі: Сорокіна Катерина та Парамонова Аліна 6-Б група, 2 курс).

Юлія Валеріївна та Ігор Володимирович прокоментували студентські доповіді та підкреслили необхідність поглибленого вивчення вищезгаданих тем для майбутнього фахового становлення.

Після обговорення головних моментів, студенти залишили велику кількість вдячних відгуків у чаті та пообіцяли з радістю взяти участь у наступних засіданнях.

Науковий гурток кафедри гістології продовжує дистанційну роботу з підготовки й розгляду студентами наукових робіт. Приєднуйтесь до нас, щоб розкрити свій дослідницький потенціал!