За ініціативи вищого керівництва медичної академії, відповідно до протоколу №18 від 05.03.2021 засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширення інфекційних хвороб, за сприяння обласного та міського департаментів охорони здоров’я, 9 та 10 березня 2021 року співробітники клінічних кафедр Дніпропетровської медичної академії проходять процес вакцинації вакциною Covishield.

Відповідно до рішення оперативного штабу, дозволено щеплення проти коронавірусної хвороби працівників закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну допомогу, враховуючи працівників кафедр. Завдяки цьому стало можливим проведення широкої вакцинації наших клініцистів, які працюють з хворими у лікарнях міста, у тому числі в тих, які є опорними центрами для лікування коронавірусної інфекції.

Загалом, за два дні пройдуть вакцинацію 140 співробітників. На черзі - працівники теоретичних кафедр, які мають бути вакциновані у наступні хвилі щеплення разом з іншими освітянами.