З 11 по 12 березня відбулася Міжнародна конференція Європейського респіраторного товариства "19th Lung Science Conference" у режимі онлайн, в якій  взяли  участь співробітники кафедри професійних хвороб та клінічної імунології.

Результати наукових досліджень співробітників кафедри були представлені у вигляді постерних доповідей, авторами яких були професори К. Ю. Гашинова та В. В. Родіонова, доцент В. В. Дмитриченко, асистент О. М. Коваленко та аспіранти К. С. Суська та О. О. Бойко.

Молоді вчені, аспіранти кафедри О. О. Бойко та К. С. Суська отримали грант LSC bursary для участі у конференції. Наукові доповіді наших співробітників були високо оцінені пульмонологами міжнародного рівня. Бажаємо нашим колегам подальших наукових успіхів!