За ініціативи кафедри професійних хвороб та клінічної імунології в online-форматі відбулася науково-практична конференція DNIPRO ALLERGOSUMMIT, відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій на 2021 р. Захід відкрила вітальним словом та програмною лекцією стосовно сучасних поглядів на ведення хворих на бронхіальну астму член-кореспондент НАМН України, професор, доктор медичних наук, ректор Дніпровського державного медичного університету Тетяна Олексіївна Перцева.

Про роль клінічних настанов у покращенні лікування астми розповів член Королівського коледжу лікарів Единбурга, професор медицини та алергії Каїрського університету, член асамблеї GINA Хешам Тарраф.

Із доповідями щодо найактуальнішіх питань алергології та імунології також виступили провідні фахівці України: професори Кайдашев І.П., Зайков С.В., Дитятковська Є.М., Гашинова К.Ю., Мостовий Ю.М., Островський М.М., Чопяк В.В., Курченко А.І., Дзюблик Я.О., Родіонова В.В., Конопкіна Л.І., Ільченко С.І., Степанський Д.О., Філіппова О.Ю., доценти Кіреєва Т.В., Дмитриченко В.В., Дитятковський В.О. та інші. За два дні плідної праці у конференції взяли участь близько 10 000 алергологів, клінічних імунологів, терапевтів, сімейних лікарів, пульмонологів, педіатрів, інфекціонистів, вірусологів та іншіх фахівців, що цикавляться питаннями алергології та імунології. Молоді науковці взяли участь у сесії постерних доповідей. Отже, щорічне проведення DNIPRO ALLERGOSUMMIT стало доброю традицією нашого університету!