Кафедра гістології ДДМУ створює умови для наукових досліджень студентів.

28 квітня 2021 року відбулося онлайн-засідання студентського наукового гуртка кафедри гістології, яке відвідало чимало шановних гостей: завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Львівського національного медичного університету, доктор медичних наук Челпанова І.В., завідувач кафедри нормальної та патологічної клінічної анатомії Одеського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор Аппельханс О.Л., завідувач кафедри педіатрії 1 та медичної генетики, доктор медичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Абатуров О.Є., доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології Медведєв М.В., завідувач кафедри гістології, доктор медичних наук, професор Твердохліб І.В., кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії 1, спеціаліст з медичної генетики Нікуліна А.О.

Під час вебконференції були представлені наступні доповіді:

1. «Цитологічний скринінг: від витоків до сучасності». Доповідач: студентка 1 курсу, 1-Б групи Медведєва Надія.
  2. «Захворювання, пов’язані з патологіями клітинних органел». Доповідачі: студенти 1 курсу, 6-А групи Шевцова Ольга й Оберемок Максим.

До засідання приєдналося 86 осіб, зокрема студенти старших (3, 5, 6) курсів та клінічні ординатори. Після виступів доповідачів розпочалася жвава дискусія, протягом якої присутні обговорювали актуальність сучасних наукових досліджень і їхню практичну реалізацію. Запрошені гості поставили багато ґрунтовних запитань і прокоментували студентські доповіді, зазнаючи, що ті вразили їх своєю змістовністю та рівнем підготовки. Досвід відомих спеціалістів й ентузіазм майбутніх вчених сприяли продуктивному перебігу онлайн-засідання.