22 травня поточного року відбулося урочисте прийняття Військової присяги студентами нашого університету. 61 курсант присяг на вірність народу України.

В урочистому мітингу, який за традицією відбувається біля пам’ятника воїнам-медикам, взяли участь ректор професор Т. О. Перцева, представники деканатів, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини професор О. Ю. Сорокіна, заступник завідувача кафедри підполковник В. Ф. Заказнов, співробітники кафедри, гості, батьки.

Тетяна Олексіївна щиросердо привітала майбутніх офіцерів запасу із знаменною подією в їхньому житті і наголосила: «Як би не склалась ваша доля по завершенні навчання в ДДМУ, ви назавжди залишитесь військовими лікарями, які присягли на вірність українському народу». Побажала світлої, щасливої життєвої дороги, успіхів на благородній лікарській ниві.

З вітальними словами виступили: заступник начальника військово-медичного клінічного центру Східного регіону, випускник Дніпропетровської медичної академії 2001 року, підполковник медичної служби В. В. Танчик, в. о. ректора Дніпровської духовної семінарії протоієрей Сергій Нарольський, батько студента 5 курсу 51 навчального взводу О. А. Алєксєєнко, п’ятикурсниця 51 навчального взводу Я. Мусіна.

Особливої святковості урочистій події додали: лауреат міжнародних конкурсів, дипломант фестивалів військових оркестрів Європи, військовий оркестр 194 понтонно-мостового полку Державної спеціалізованої служби транспорту Міністерства оборони України (начальник оркестру – військовий диригент полковник Богдан Задорожний, заступник начальника оркестру – підполковник Іван Шерстюк) та директор – художній керівник комунального підприємства «Дніпропетровський будинок органної та камерної музики» співак-органіст, конферансьє, телеведучий Антон Чернета.

Завершився мітинг урочистим маршем офіцерів запасу та фотографуванням.