Меню
  • ДМА

30 серпня поточного року в нашому університеті відбулася традиційна серпнева нарада. Розпочалася вона з приємної події – ректор закладу член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева вручила дипломи професорів,  доцентів та докторів філософії низці  співробітників кафедр, а також щиро привітала їх із цим вагомим здобутком у професійному житті.

Учасники наради вшанували світлу пам'ять викладачів і співробітників, які пішли з життя. На жаль, цьогоріч їх аж 21 особа.

Далі до уваги учасників наради був представлений звіт Тетяни Олексіївни про підсумки діяльності нашого університету протягом минулого навчального року та перспективи подальшого розвитку у новому 2021-2022 навчальному році. Зокрема, серед здобутків вона вказала на зміну типу та перейменування закладу на Дніпровський державний медичний університет, успішне проведення акредитації освітньо-наукових програм, створення нового англомовного сайту studu.dmu.edu.ua, оновлення паперової версії журналу «Медичні перспективи» та включення його до міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

Також у своєму виступі ректор наголосила  на важливості охоплення щепленням від коронавірусу максимальної кількості співробітників. На жаль, ще не досягли 80%  вакцинованих. В цьому напрямі слід попрацювати завідувачам кафедр, очільникам відділів. Від виконання даної умови залежить  форма ведення навчання: чи онлайн, чи офлайн.

Проаналізувала Т. О. Перцева і успішне проведення  іспитів «Крок 1», «Крок 2» та  «Крок 3», відзначила гарні показники. Зупинилась на  питаннях  набору нового поповнення, зокрема, іноземних студентів. Висвітлила  здобутки науково-педагогічних кадрів, публікації за кордоном. Зокрема, виокремила, що  у рейтингу 190 закладів вищої освіти України  за даними Scopus  2021 р. наш університет посів 14 місце.

Окремо зупинилась на питаннях фінансів, наших доходах і витратах, умінні сконцентровувати увагу на найважливіші статті розвитку, вказала на нові завдання, які стоять попереду і які реалізовувати колективу університету у новому навчальному році. Учасники наради оплесками підтримали положення викладені в звіті.

На завершення  Тетяна  Олексіївна довела до відома, що в рік 105-ї річниці  ДДМУ  прочитати традиційну актову промову  надано честь  завідувачу кафедри  травматології та ортопедії, академіку НАМН України, професору О. Є. Лоскутову.