За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм КУЗЬМІНА Ганна Петрівна, Заслужений лікар України, професор кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини ФПО нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня (Указ Президента України №496/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти»)

Професор Кузьміна Г.П. – відомий вчений, ревматолог і організатор вищої медичної школи. Протягом тривалого часу плідно поєднує педагогічну, наукову і лікувальну діяльність у складі факультету післядипломної освіти Дніпровського державного медичного університету у великому промисловому місті Кривий Ріг. З 2015 року - заступник декана факультету післядипломної освіти. Внесла вагомий внесок у розвиток вітчизняної ревматології.

Шановна Ганно Петрівно,

прийміть найщиріші вітання від професорсько-викладацького складу,
студентів і курсантів університету з високою державною нагородою!

Бажаємо нових творчих здобутків, міцного здоров’я,
натхненної праці на благодатній ниві захисту здоров’я громадян України.