На кафедрі анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії протягом багатьох років існує студентське наукове товариство з анатомії людини. 21 жовтня відбулося чергове засідання гуртка.

На розгляд аудиторії було винесено дві доповіді студентів 2 курсу. Пампуха Павло виступив з дуже цікавою презентацією на тему «Аномалії розвитку ока». Павло дав невеличкий огляд будови очного яблука, його розвитку та вроджених вад.

Студентка 2 курсу Медведєва Надія презентувала роботу на тему «Пролапс жіночих статевих органів», яка викликала не аби яку зацікавленість слухачів. Надія надала анатомію фіксуючого апарату органів малого таза жінки та проілюструвала теорію яскравими рисунками.

Засідання онлайн відвідали 56 студентів 1-3 курсу, які проявили велику зацікавленість в обговоренні доповідей, поставили багато питань доповідачам за темами обговорення. Засідання пройшло жваво та продуктивно. Такі зустрічі мотивують студентів до навчання за предметом, спілкуванню з однодумцями та надихають на власні дослідження.

Колектив кафедри дякує доповідачам та запрошує приєднуватись до кафедрального гуртка усіх охочих.