З 2 лютого 2022 р. на кафедрі медицини катастроф та військової  медицини ДДМУ розпочались заняття студентів другого року навчання за програмою «Підготовка офіцерів запасу» з дисципліни «Медична  допомога пораненим на догоспітальному етапі».

Із вступним словом до студентів 5-го курсу звернулася завідувачка кафедри докторка медичних наук, професорка О.Ю. Сорокіна. Майбутні молодші лейтенанти медичної служби ЗС України уважно прослухали вступну лекцію.

Заступник зав. кафедри підполковник у відставці В. Ф. Заказнов розповів студентам про розклад занять та порядок відпрацювання практичних навичок.

Під час практичних занять з тактики  медичної допомоги на полі бою під вогнем та в укритті, які розпочалися 9 лютого, студенти відпрацьовували евакуацію поранених з поля бою та метод забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Навчання проводив викладач, підполковник медичної служби у відставці Є.А. Данченко. Найбільш  активними показали себе студенти 5-го курсу Яна Мандрика, Владислав Пунтус, Данило Мартиненко, Андрій Нека та інші.