16 лютого наша країна вперше відзначила День єднання. Це особливе свято, оскільки воно нагадує кожному з нас про важливість бути українцем, основні громадянські цінності, спонукає вкотре згадати про тих, хто боровся і бореться за незалежність нашої держави. ДДМУ теж не залишився осторонь, адже медики, як ніхто, розуміють цінність людського життя, гідності та свободи.

До святкування долучилися ректор ДДМУ, академік Т. О. Перцева, професорсько-викладацький склад, студенти та співробітники. На території навчальних корпусів університету вони урочисто виконували Гімн України та скандували патріотичні гасла. Не залишилися осторонь іноземні здобувачі освіти: вони долучилися до святкування та проявили солідарність з Україною та українським народом.

Хочеться, щоб кожен українець щодня усвідомлював цінність незалежності, демократії, національних мови та культури. Вважаємо, що цей день нагадає про важливість єдності між собою громадян нашої держави, таких різних і таких схожих одночасно.

Вітаємо зі святом, друзі!