Меню
  • Увага
  • ДМА

Онкозахворювання стоять в числі перших причин смертності в Україні. Рак молочної залози це найпоширеніша серед жінок форма онкологiї. Мало хто з людей дійсно усвідомлює наскільки важливо та яким чином проводити самообстеження.

Саме тому 20 жовтня волонтерським сектором академії спільно з UMSA, була проведена акція до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози. В бiлих халатах з рожевою стрiчкою бiля серця на Січеславськiй набережній студенти Дніпропетровської медичної академії намагалися звернути увагу на цю актуальну проблему.

В ході акції волонтери розповідали як захистити себе від раку молочної залози. Самообстеження молочної залози може врятувати життя, адже із 10 виявлених в молочній залозі змін, 9 знаходить сама жінка. Серед факторів, які спричиняють хворобу – аборти, відсутність пологів та вигодовування груддю, фізичні травми молочної залози, паління, вживання алкоголю, стреси та погана екологія. Варто зазначити, що при своєчасному виявленні захворювання піддається успішному лікуванню.