17 грудня 2018 року відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка  з професорсько–викладацьким та студентським складом закладів вищої освіти Дніпропетровської області. Від Дніпропетровської медичної академії на зустріч були запрошені  ректор академії член-кореспондент НАМН України професор Т. О. Перцева, проректор з науково-педагогічної роботи професор Л.Ю. Науменко, проректор з наукової та лікувальної роботи професор В. Й. Мамчур.

Під час зустрічі Президент України розповів про здобутки держави в сфері зовнішньої і внутрішньої політики, відзначив вагомий внесок в Дніпропетровщини в захисті територіальної цілісності держави. Окремо Президент зупинився на питаннях перспективних проектів держави для студентської молоді, включаючи отримання не тільки міжнародних, але й державних наукових грантів. По завершенню зустрічі  Петро Олексійович відповів на запитання студентів та професорсько–викладацького складу.