За традицією, зранку у День святого Миколая діти отримують подарунки, які сховані під подушками. Тому вони вірять у диво, яке здійснює святий Миколай і вчаться в святого бути милосердними. З 17 по 19 грудня 2018 року за ініціативи Асоціації молодих донорів України (координатор - Максим Карамушка, випускник ДЗ "ДМА") до Дня святого Миколая у Комунальному підприємстві "Дніпропетровська обласна станція переливання крові" проводилася благодійна донорська акція "Кращий подарунок - життя".

Не лишилися осторонь та  прийняли активну участь у акції і лікарі-інтерни зі спеціальності "акушерство і гінекологія" кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО першого року навчання. Чотири лікаря-інтерна Сергієнко Антон, Огнева Аліна, Сучкова Ольга та Войтенко Дмитро з радістю стали донорами біля двох літрів крові для немовлят. Крім здачі крові, під час акції всі бажаючи могли принести подарунки - підгузки, дитячі суміші, засоби догляду та солодощі для діточок, які проходять лікування в Центрі матері та дитини, тому інші 30 лікарів-інтернів від щирого серця на зібрані кошти у сумі понад 2000 гривень придбали памперси та дитячі суміші.