В січні у місті Ніцца відбувся шостий міжнародний симпозіум з хвороб дихальної системи, в якому взяли участь співробітники кафедри професійних хвороб та клінічної імунології та кафедри внутрішньої медицини 1, які представили результати своїх досліджень у вигляді постерних доповідей.

Серед авторів доповідей член-кор. НАМН України, д. мед. н., професор Перцева Т. О., д. мед. н., професор Гашинова К. Ю., д. мед. н., професор Конопкіна Л. І., к. мед. н., доцент Кірєєва Т. В., к. мед. н., доцент Богацька К. Є., к. мед. н., доцент Ботвіннікова Л. А., аспірант Бабець А. А. Доцент Дмитриченко В. В. та аспірант Суська К. С. отримали грант та пройшли програму стажування "Future leaders mentoring" під керівництвом професора пульмонології Стефано Аліберті в рамках симпозіуму, де навчались підходам до створення та планування проектів клінічних досліджень. Також мали нагоду поспілкуватися з провідними світовими спеціалістами з пульмонології професорами Тобіасом Велте, Франческо Блазі, Джоном Вірховим, Паоло Спаньоло, Стефано Сентанні та обговорити наукові роботи кафедр. Сподіваємось, що наша багаторічна плідна співпраця з Європейським респіраторним товариством матиме подальше продовження.