Під час зимових студентських канікул на спортивній  базі нашої академії пройшла традиційна спартакіада серед професорсько-викладацького складу та співробітників, присвячена пам’яті професора  Є.Г. Попкової. Змагання  проводились з шести видів спорту:  чоловічий та жіночий волейбол, настільний теніс, бадмінтон, шахи та плавання.

На урочистому відкритті з вітальними словами звернулись до учасників спартакіади ректор, професор Т.О. Перцева, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Л.Ю. Науменко, голова профкому доцент В.В. Васильченко.

Після підняття Прапора України команди розпочали спортивну боротьбу.

За результатами змагань  місця у загальному заліку розподілились таким чином:

• перше місце посіла команда  стоматологічного факультету (декан  проф. О. О. Гудар’ян) -  58 очок ;
  • друге - об’єднана команда І міжнародного факультету  (декан проф. О.О. Нефьодов,) та ІІ міжнародного  (декан проф. Р.В. Розумний) факультетів - 48 очок
  • третє - об’єднана команда І медичного факультету (декан проф. Ю.В. Сілкіна) та ІІ медичного (декан проф. С.В. Козлов) – 48 очок;
  • четверте - команда АГЧ (проректор В.В. Самко) та ФПО (декан проф. В.І. Снісарь) - 38 очок.

Дві команди набрали однакову кількість очок, але за умовами змагань перевага віддається тому, у кого більше призових місць.
На закритті  спартакіади поздоровили і призерів й усіх учасників. Тетяна Олексіївна Перцева вручила кубки та медалі переможцям та побажала підтримувати спортивну форму не тільки під час змагань, а й протягом року. Окрема подяка голові профкому доценту В.В. Васильченку за багаторічну підтримку цих змагань.