12 квітня на кафедрі біохімії та медичної хімії (зав. кафедри, доцент Г. С. Маслак) відбувся навчально-виховний  захід «Хімічні дива».  Його учасниками  були співробітники кафедри, студенти підготовчого відділення та першого курсу, випускники шкіл – майбутні абітурієнти. Захід відкрили завідувач кафедри біохімії та медичної хімії доцент Г. С. Маслак та директор підготовчого відділення  Я. В. Колдунов.

Студенти спостерігали за цікавими та дивовижними демонстраційними хімічними дослідами, які виконував викладач кафедри, к.т.н. Р. Є. Слободнюк. Не менший інтерес викликала  хімічна вікторина, яку проводила викладач, к.б.н. В. С. Більчук, а допомагали їй -  учасники студентського наукового товариства Халімов Абдулазіз, Заріпов Хумоюн, Абдумаєв Джаміль, Дядічко Уляна. Хімічні досліди супроводжувались цікавою та пізнавальною інформацією.

Даний захід отримав високу оцінку серед колег та студентів і продемонстрував, яку високу навчально - виховну роль відіграють предметні вечори для зацікавлення студентів наукою, мотивації до навчання та самовдосконалення.