9-11 квітня 2019 року у місті Львів на біологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася XV Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ», присвячена 135 річниці від дня народження Я.О. Парнаса.

В роботі конференції взяли участь студенти та аспіранти з України, Польщі, Молдови, Канади та Республіки Білорусь. Робота конференції проводилась в біологічному напрямку і була представлена 10 різними секціями.

Дніпропетровську медичну академію представляли студенти 3-го курсу лікувального факультету  Брень І.Ю. (2б група), Дімітров С.А. (3а група), Нека А.В. (3б група) та Фрейвальд С.В. (3б група) на чолі з викладачем кафедри біохімії та медичної хімії Шаульською О.Е. Наша делегація приймала участь у роботі секції «Біохімія» і під час проведення секційного засідання було представлено три усні доповіді, а саме:

• Брень І.Ю. «Активність матриксних металопротеїназ ММП2/ММП9 у щурів за умов експериментальної ішемії міокарда»;
  • Дімітров С.А. «Роль позаклітинної  ДНК у підтримці гемостазу»;
  • Фрейвальд С.В. «Вплив корвітину на показники карбонільно-оксидативного стресу при пітуїтрин-ізадриновому ушкодженні міокарда».

Доповіді наших студентів були оцінені і за результатами роботи конференції Брень І.Ю. та Дімітров С.А. отримали дипломи «За активну участь у роботі конференції», а Фрейвальд С.В. отримав диплом II-го ступеня «За найкращу усну доповідь», також всі хлопці отримали книжкові призи.

Всі учасники конференції отримали сертифікати міжнародного зразка.