24 травня в корпусі суспільних наук відбулась зустріч з ректором ДМА, професором Т.О. Перцевою, на якій були присутні понад 120 студентів медичної академії.

Протягом майже двох годин ректор відповідала на найактуальніші питання організації освітнього процесу, викладання профільних дисциплін, підготовки до майбутніх іспитів «Крок – 1» та « Крок – 2», проведення студентських наукових конференцій. А також обговорювали умови проживання та облаштування побуту в гуртожитках академії, організації студентського дозвілля та інші питання студентського життя.

У відкритому діалозі з ректором студенти розкрили низку дискусійних проблем, ділилися думками щодо навчального процесу та студентського самоврядування.

Ректор Т.О. Перцева наголосила, що такі зустрічі важливі і налагоджують зворотній зв’язок між керівництвом академії та студентами.