Меню
  • ДМА

НВТК «Лікар» організовано у 2003 році. Науковий керівник к.мед.н., доцент кафедри госпітальної терапії №2 ДЗ «ДМА МОЗ України» Гетман Марина Геннадіївна.

НВТК «Лікар» працює на базі ДЗ «Дніпропетровська клінічна лікарня» ст. Дніпропетровськ ДП «Придніпровська залізниця» (вул. Кедріна, 55 м. Дніпропетровськ), який є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом для співробітників залізниці.

До складу центру входять діагностичне відділення (ультразвукової та функціональної діагностики, електрофізіологічних досліджень, ендоскопічної та лабораторної діагностики), стаціонар із спеціалізованими відділеннями на 120 ліжок (відділення кардіології, гастроентерології, ревматології, ендокринології, реанімації).

Центр є клінічною базою Державного експертного центру МОЗ України з випробування нових методів лікування ревматичних хвороб.

НВТК «Лікар» з 2004 року бере участь в апробації лікарських засобів вітчизняних та іноземних виробників. За цей період колективом проведено понад 15 досліджень, серед них більшість складають багатоцентрові міжнародні рандомізовані дослідження.

Основні напрямки наукової роботи:

  • Проводяться рандомізовані подвійні-сліпі, плацебо контрольовані, багато центрові дослідження, які спрямовані на вивчення ефективності та безпеки препаратів біологічного походження у хворих на ревматоїдний артрит.
  • Проводяться рандомізовані плацебо-контрольовані багатоцентрові дослідження, які спрямовані на вивчення фармакологічної дії нестероїдних протизапальних препаратів.
  • Проводяться рандомізовані подвійні-сліпі, плацебо контрольовані, багато центрові дослідження, які спрямовані на вивчення ефективності та безпеки препаратів біологічного походження, не стероїдних протизапальних препаратів у хворих на остеоартрит.