На щорічних міжвузівських оглядах художньої самодіяльності, що згодом набули назву «Студентська весна», Дніпропетровська медична академія завжди посідала призові місця. Для студентiв академiї дiють колективи художньої самодяльностi в клубi студентiв.
Культурно-творчим центром медичної академії являється студентський клуб. Більше 40 років він організовує дозвілля студентів та розвиває самодіяльну творчість.

Клуб студентів - це захоплені своєю справою, талановиті хореографи, вокалісти, КВНщики, сценаристи та режисери.
В нашому клубі існує можливість самим студентам організовувати свої творчі студії.
Завдяки зусиллям керівників колективів та творчої молоді організовуються цікаві спектаклі, концерти, святкові вечори.
Кожен студент тут може знайти заняття до душі.

Колективи клубу:

Шоу-балет “Екскурс”

Заснований у 2004 р. талановитим досвідченим хореографом Круглою Людмилою Миколаївною. Старання та праця керівника і студентів не змусили довго чекати i колектив неодноразово було відзначено дипломом лауреату фестивалю "Студентська весна ". Шоу-балет "Екскурс" отримав Гран-Прi у II міжвузівському студентському танцювальному фестивалі "Dance show ".

З моменту створення колектив щорічно стає лауреатом міжвузівського фестивалю «Студентська весна», демонструє свою майстерність на  культурних заходах як академії, так і міста.

Студія естрадного танцю “Ерідан”

Cтворена в 1996 році. І як і в перші роки незмінною залишається основна концепція колективу - студенти, які обрали інший професійний шлях, але не бачать свого життя без танцю.

Народний ансамбль бального танцю “Каскад”

Cтворений в 1983 році. Колектив по праву являється одним із самих сильних творчих колективів міста Дніпропетровська. Танцюристи ансамблю «Каскад» з гордістю захищають честь ДМА не тільки на Україні, але і за її межами. В колекції медалей та кубків спортсменів є нагороди змагань із Росії, Білорусі, Молдови. З 1984 року коллектив - незмінний лауреат обласного та міського міжвузівських фестивалів «Студентська весна» в номінації бальний танок. В 2009-2012 роках ансамбль отримував перемоги міжвузівського конкурсу “Dance Show” в номінації спортивний танок, незмінний лауреат фестивалю «Студентська весна».

Вокальна студія “Паприка”

Працює у ДМА з 2003 року. Цей творчий колектив має різножанровий вокальний репертуар, який складається з кращих примірників сучасної світової музики. Окрім цього кожна пісня має оригінальну сценічну постановку, завдяки чому вокальна студія «Паприка» щорічно стає Лауреатом фестивалю «Студентська весна».

Вокальний  гурт «АкадеMix»

Цей колектив був створений в 2014 році, але вже встиг завоювати не тільки прихильників в академії, але досягти успіхів за її межами. Він став лауреатами фестивалю «Студентська весна» в 2016-2017 роках, посів 2 місце на всеукраїнському вокальному фестивалі «Музичне сузір`я України » в 2016 році, а в 2017 році на цьому фестивалі учасниці колективу Саніна Євгенія та Гелеш Тетяна в номінації жіночий вокал посіли  3 місце.

Інструментальний ансамбль «Струни серця» був створений в 2007 році, завоював багато прихильників та став постійним учасником творчого життя академії, він поєднує в собі культурні традиції та сучасні тенденції музики.