На протязі останніх 30 років на базі кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології працює спортивно-оздоровчий комплекс.

Багато зроблено по розширенню та покращенню спортивної бази для студентів, співробітників, викладачів, а також жителів міста.

Спортивно-оздоровча база ДЗ «ДМА» має 4-х зальний спортивний комплекс для занять з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчих груп та розвитку видів спорту, таких як спортивні ігри, волейбол, баскетбол, бадмінтон,настільний теніс, фехтування, атлетична гімнастика, художня гімнастика, боротьба самбо та дзюдо, тхеквондо.

В 1972 році було збудовано 25-метровий плавальний басейн відкритого типу та спортивний майданчик відкритого типу для занять з легкої атлетики, загальної фізичної підготовки, волейболу, великого тенісу, футболу,бадмінтону.

Протягом багатьох років збірні команди академії успішно виступають у змаганнях різного масштабу і займають призові місця серед вузів області та медичних вузів України.