У гуртожитках медичної академії мешкає понад 2000 студентів, і саме тому основну увагу у виховній роботі спрямовано на побут і порядок в гуртожитках. На сьогодні в Медичній академії працює 7 гуртожитків.

У гуртожитку №6 в основному мешкають студенти ІІ-го медичного факультету.

У гуртожитку №3, окрім студентів І-го медичного факультету, мешкають лікарі-інтерни та курсанти ФПО.

У гуртожитках №№4 та 7 в основному мешкають студенти І-го медичного факультету.


Інформація щодо наявності місць у гуртожитках - 766-48-40.

Вартість проживання в гуртожитках академії

Положення про студентський гуртожиток, Правила внутрішнього розпорядку та положення про студентське самоврядування у гуртожитках


Звичайно, головна роль у створенні добробуту гуртожитків належать керівництву нашої академії. Але безпосередньо виховну роботу там під керівництвом деканів та координаційну діяльність ректорату ведуть студради, які є громадським органом самоврядування. У 2002-2003 навчальному році студрадами було створено комітет з питань гуртожитків. До його складу входять голови студрад, помічники деканів з виховної роботи, куратори, а також студентське формування з охорони громадського порядку.

Особлива увага приділяється першокурсникам. Їх знайомлять з традиціями нашої академії, правилами проживання та адаптують до життя у гуртожитках. Результат є : вони не тільки роблять все для того, щоб створити затишок, але й шанобливо ставляться до зробленого попередніми поколіннями.

Щопонеділка на засіданнях комітету голови студрад звітують про події за минулий тиждень, обговорюють основні проблеми побуту, шукають шляхи їх вирішення, розробляють нормативні документи.

Особлива увага з боку керівництва академії, проректора з науково-педагогічної роботи, комітету з питань студентського самоврядування, деканату факультету іноземних студентів, а також кураторів приділяється організації й проведенню виховної роботи в гуртожитку №5. Адже тут проживає особливий контингент студентів, який складається з представників різних країн світу з притаманними їхнім народам звичками, традиціями, релігійними поглядами, менталітетом, і ми, проводячи виховну роботу, повинні з повагою ставитися до цих відмінностей. Ще одним важливим моментом у правильному підході до виховної роботи серед студентів-іноземців є врахування особливостей їх пристосування до устрою нашого життя, і тому кожен з них потребує індивідуальної тактики виховання.

Велику допомогу у виховній роботі надають декани та їхні помічники з виховної роботи та куратори, які відвідують гуртожитки, беруть активну участь у засіданнях студрад, виховних бесідах з мешканцями. Щорічно проводяться конкурси на кращу кімнату, поверх у гуртожитках нашої академії, де переможці отримують цінні призи.

 


Приймальна комісія ДДМУ приймає документи у вступників
з використанням Дія.QR

 

QR-код знаходиться у приміщенні приймальної комісії.


Як вступнику надіслати копії цифрових документів?

  1. Перейдіть до застосунку Дія на смартфоні.
  2. Відкрийте та зчитайте QR-код (сканер QR-кодів розміщений у правому верхньому куті розділу “Документи” застосунку Дія).
  3. У застосунку з’явиться запит на підтвердження відправлення копій цифрових документів.
  4. Підтвердіть  відправлення копій цифрових документів через e-mail. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів. Натисніть «Надіслати».
  5. Приймальна комісія отримає копії цифрових документів вступника.