loader

Готуємо професіоналів, здатних змінити майбутнє медицини

  • Map Icon

    вул. Володимира Вернадського, 9,
    м. Дніпро, Україна, 49044

  • Call Icon

    +38 (056) 766-48-48
    +38 (056) 766-48-10
    +38 (056) 766-48-05

  • Mail Icon
    [email protected]

У ДДМУ пройшли засідання «Школи клініцистів»

9 та 12 грудня 2022 року на кафедрі внутрішньої медицини 1 відбулися засідання «Школи клініцистів», на які були запрошені викладачі кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології та лікарі міських клінічних лікарень №6 та №16.

Спільні засідання співробітників двох кафедр були присвячені актуальним питанням респіраторної медицини, зокрема, труднощам діагностики туберкульозу в умовах сьогодення та диференціальної діагностики туберкульозу легень з іншими хворобами дихальної системи.

З доповідями виступили доценти кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології, Колісник Наталія Станіславівна та доцент кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології, а за сумісництвом – асистент кафедри внутрішньої медицини 1 Марченко Наталія Анатоліївна.

В обговоренні складних питань респіраторної медицини взяли участь співробітники кафедри внутрішньої медицини 1 та лікарі-практики.